banner339
banner274

Nikah masasında protesto: Başkanlığa 'hayır' sana 'evet' Rezan

Anayasa değişikliğinin oylanması için referandum çalışmaları sürerken İzmir'de nikah masasında birbirlerine 'evet' diyen yeni evli çiftin arkadaşları, referandumla ilgili pankart açtı.

Nikah masasında protesto: Başkanlığa 'hayır' sana 'evet' Rezan
banner401
banner427

Siyasi partiler, anayasa değişikliğinin oylanacağı referandum öncesi seçmeni 'evet' ya da 'hayır' demeye ikna etmeye çalışırken, bu süreç, en mutlu anlara da yansıdı. İzmir'de nikah masasında birbirlerine 'evet' diyen yeni evli çiftin arkadaşları, referandumla ilgili pankart açtı. Nisan ayında yapılacak referandum çiftlerin bir ömür boyu mutluluk için birbirlerine 'evet' dedikleri nikah masasına taşındı. İzmir'de Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi'nde hafta sonu düzenlenen törende tiyatro oyuncusu Mehmet Küçükgünaydın ile Rezan Tunç evlendi. Çiftin nikahını Konak Belediye Başkanı CHP'li Sema Pekdaş kıydı. 

'Başkanlığa 'hayır' sana 'evet' Rezan'

Nikahın ardından çiftin arkadaşları üzerinde 'Başkanlığa hayır sana evet Rezan', 'Başkanlığa hayır sana evet Mehmet' yazılı iki ayrı pankart açtı. Çiftin bilgisinin olduğu bu sürpriz karşısında şaşıran Pekdaş, "Bugün hayırlı bir birlikteliği daha resmileştirdik. Rezan ve Mehmet'in mutlulukları bir ömür sürsün. Birlikte geçirecekleri nice hayırlı günleri, sevgiyle kucaklayacakları hayırlı çocukları olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 10:51
banner218