banner339
banner313

Müjdat Gezen'den çarpıcı Survivor yorumu!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017'yi takip ettiğini belirten Müjdat Gezen, "Bu yarışmada kimsenin çakamadığı bir şeyi yakalamış gibiyim. Erkekler kadınlardan daha dedikoducu" dedi

Müjdat Gezen'den çarpıcı Survivor yorumu!
banner401
banner427

Son dönemlerde kendi ismini taşıyan sanat merkezine yönelik kundaklama girişimi ile gündeme gelen Müjdat Gezen, reyting rekorları kıran Survivor 2017 yarışmasıyla ilgili ilginç bir itirafta bulundu.

GÜLBEN ERGEN'E RÖPORTAJ VERDİ

Yaşanan trajik olaydan sonra çok sayıda haber bültenine konuk olan ve yaşadıklarıyla ilgili açıklamalar yapan Müjdat Gezen, son olarak Gülben Ergen'e bir röportaj verdi.

Yaşanan kundaklama olayından sonra Anadolu halkının da kendisine sahip çıktığını söyleyen Gezen, bir zamanlar öğrencisi olan pek çok ünlü ismin de bizzat merkeze gelerek kendisine destek verdiğini ifade etti.

"SURVİVOR'DA KİMSENİN ÇAKAMADIĞI BİR ŞEYİ YAKALADIM"

Müjdat Gezen, "Ne okuyorsunuz, neler izliyorsunuz?" sorusuna ise ilginç bir cevap verdi ve Survivor'a yönelik bir izlenimini şu sözlerle paylaştı:

"Sapiens'i ve İnsanlığını Yitirirken'i okuyorum. İnsanlara ukalalık gibi geliyor ama ben belgeselciyim. Televizyonda hangi belgesel varsa mutlaka izlerim. 'Survivor'ı izliyorum. Survivor'da kimsenin çakamadığı bir şeyi yakalamış gibiyim. Orada erkekler kadınlardan daha çok dedikodu yapıyor. Kızlar yüzde 50 yapıyorsa erkekler yüzde 100."

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 18:16
banner218