banner339
banner274

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı için yakalama kararı

Uyuşturucu ticareti iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C'nin tutuklanmasına yönelik yakalama kararı verildi.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı için yakalama kararı
banner401
banner427

Bakırköy 3. Sulh Ceza Hakimliğince, uyuşturucu ticareti iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C'nin tutuklanmasına yönelik yakalama kararı verildi.

Bakırköy Cumhuriyet Savcısı Tarık Bendez, uyuşturucu ticareti yapan şüphelilere ev kiraladığı ve yardım etmek istediği iddiasıyla gözaltına alınan İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C'nin Nöbetçi Bakırköy 2. Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına itirazda bulunmuştu.

Bakırköy 3. Sulh Ceza Hakimliği, Ö.C'nin tutuklanması talebini değerlendirdi.

Polis ekipleri, Atatürk Havalimanında uyuşturucu kuryeliği yapan bir kişinin gözaltına alınmasının ardından, şüpheliyle bağlantısı olan ve uyuşturucu ticareti yapan şahısların yakalanması için operasyon düzenlemişti.

Şüphelilerin evinde uyuşturucu madde ele geçiren ve operasyonu genişleten ekipler, evi kiraladığı ve şüphelilere yardım etmek istediği öne sürülen İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ö.C'yi uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına almıştı.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 17:08
banner218