banner339
banner313

İrfan Değirmenci'nin yerine Emin Çapa geldi

Kanal D, referandumda ‘Hayır’ diyeceğini açıkladığı için işine son verdiği İrfan Değirmenci’nin yerine, Emin Çapa’yı görevlendirdi.

İrfan Değirmenci'nin yerine Emin Çapa geldi
banner401
banner427

Referandum oyunu 'Hayır' olarak açıkladığı için Kanal D'den kovulan İrfan Değirmenci'nin yerine geçecek isim belli oldu. Değirmenci'nin sunduğu sabah haberlerini artık CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa sunacak.

Kanal D 'den yapılan açıklama şöyle:

"Olayların perde arkasını derinlemesine araştıran, gün yüzü görmemiş en karmaşık konuları dahi yalın bir dille anlatan, ekonomi-hayat ilişkisini Türkiye'de en iyi kuran gazetecilerden biri olan Çapa, bundan böyle sabah haberlerinde Kanal D izleyicileriyle buluşacak.

CNN TÜRK'teki kariyerine 1999'da editör olarak başlayan Emin Çapa, 18 yıldır Doğan Grubu'nun en kıdemli isimleri arasında yer alıyor.

Başarılı gazeteci Emin Çapa'nın düzenli ilgilendiği alanlar arasında sanat tarihi, sanat-siyaset ve ekonomi ilişkisi, askeri strateji, astronomi, astrofizik, astrobiyoloji ve tarih, inovasyon, teknoloji ve amatör bahçıvanlık yer alıyor.

Çapa, kendine özgü yorumuyla, tarafsız duruşu, objektif bakışı, güvenilir kimliğiyle Türkiye ve Dünya'daki gelişmeleri yakında Türkiye'nin kanalı Kanal D ekranlarında izleyicilerle paylaşacak."

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 11:46
banner218