banner339
banner274

FETÖ'nün yurdunu ahır yapmak için istedi

Erzurum Valisi Azizoğlu başkanlığında düzenlenen "Halk Günü" toplantısına katılan Nurbayan Ağdaş, 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrası kapatılıp mülkiyeti hazineye devredilen FETÖ ile irtibatlı bir öğrenci yurdunun, ahır yapılması için hayvancılık ya

FETÖ'nün yurdunu ahır yapmak için istedi
banner401
banner427

Erzurum'da düzenlenen "Halk Günü" toplantısına katılan  Nurbayan Ağdaş,  Vali Seyfettin Azizoğlu'dan, 15 Temmuz'daki darbe girişimi  sonrası kapatılıp mülkiyeti hazineye devredilen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)  ile irtibatlı bir öğrenci yurdunun, ahır yapılması için hayvancılık yapan oğluna  verilmesini talep etti.

Valilik Toplantı Salonu'nda, kent merkezi ve ilçelerden gelen  vatandaşların sorunlarına çözüm bulunması amacıyla Vali Azizoğlu başkanlığında  "Halk Günü" düzenledi.

Vali Azizoğlu, kentte ayda 2 kez yapılan "Halk Günü"nde, vatandaşlarla  görüşerek sorunlarını dinledi.

Toplantıya katılarak söz alan Nurbayan Ağdaş, Azizoğlu'na, oğlu  Abdulsamet Ağdaş'ın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde geçici işçi olarak  çalıştığını ve hayvancılık yapmak istediğini anlattı.

Nurbayan Ağdaş, eşinin emekli olduğunu ve 5 çocuğunun bulunduğunu  ifade ederek, "Oğlum Abdulsamet 6 ay çalışıyor, 6 ay boşta. Evli ve çocuğu var.  FETÖ'nün Korucuk Mahallesi'ndeki yerinde hayvancılık yapmak için yer istiyorum. O  (FETÖ elebaşı Fetullah Gülen) terörist besledi. Biz de hayvan yetiştirelim. Orada  yıkılıp dökülene kadar, benim çocuğum hayvan beslesin." dedi.

Vali Azizoğlu, Ağdaş'ın sözleri üzerine tebessüm ederek, yetkililere,  aileye hayvancılık yapması için yer temin edilmesi için yardımcı olmaları  talimatını verdi.

Ağdaş'ın ahır yapmak amacıyla talep ettiği binanın 15 Temmuz'daki  darbe girişinden sonra kapatılarak mülkiyeti hazineye devredilen FETÖ ile  irtibatlı bir  öğrenci yurdu olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2017, 15:03
banner218