banner339
banner313

Antalya'da FETÖ'den gözaltına alınan MHP'li avukat tutuklandı

ANTALYA'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan 13 şüpheliden, aralarında MHP'nin Döşemealtı ilçe eski başkanı avukat Mahmut Akar'ın da bulunduğu 10 kişi tutuklandı.

Antalya'da FETÖ'den gözaltına alınan MHP'li avukat tutuklandı
banner401
banner427

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında MHP'nin Döşemealtı ilçe eski başkanı avukat Mahmut Akar'ın da aralarında bulunduğu 13 kişi gözaltına alındı. 13 şüpheli savcılık sorgusundan sonra tutuklanmaları talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Örgütün gizli haberleşme programı ByLock kullandıkları belirtilen 13 şüpheliden aralarında avukat Mahmut Akar'ın da bulunduğu 10 şüpheli tutuklandı. 3 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 
SAVCI TUTUKLANDI ADLİYE ÇALIŞANLARI SERBEST BIRAKILDI
 
FETÖ'ye yönelik yürütülen bir başka soruşturma dosyasıyla ilgili gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen biri icra müdürü, biri icra müdür yardımcısı, biri de pedagogtan oluşan 3 şüpheli ise sulh ceza hakimliğince adli kontrolle serbest bırakıldı. ByLock kullandığı tespit edilen bc de Finike'de gözaltına alınıp yürütülen bir başka dosyayla ilgili sevk edildiği sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2016, 12:11
banner218