OnlyFans, daha çok erotik fotoğraf ve videoların paylaşıldığı bir platform olarak biliniyor. Önemli olan nokta ise bir profilin paylaşımlarını görmek için, o profile üye olmanız gerektiği. İşte bundan sebep pek çok kişi, söz konusu platforma katılarak bu yolla para kazanmanın peşine düştü. Özellikle pandemi döneminde moda olan OnlyFans, deyim yerindeyse kendi modellerini yarattı.

Bu platformda paylaşım yapan fenomenlerden birisi de Victoria Lit isimli model. Birbirinden seksi fotoğraf ve videolarını takipçileriyle paylaşan Lit, aynı zamanda gelen birbirinden ilginç isteklere de hayır demiyor. Lit en enteresan isteğin ise tükürüğünü satın almak isteyen bir kullanıcıdan geldiğini itiraf etti. Buna göre 25 yaşındaki model, tükürüğünü bir takipçisine satarak 5 bin sterlini yani yaklaşık 105 bin TL’yi cebine koydu.

Victoria Lit konuyla ilgili ise şu ifadeleri kullanmış: “Tükürüğümü satmam için 5 bin sterlin teklif etti. Hayır diyemedim. Başka bir zaman ise spor salonunda terlemiş görüntümün fotoğrafını istedi. Başka bir abonem ise üzerime süt döktüğüm anların videosunu arzu etti. Hiçbirini unutmayacağım. Hepsine minnettarım.” Aylık ortalama 20 bin dolar geliri olduğunu da ifade eden genç kadın, bu işe uzun süre devam edebileceğini de sözlerine ekliyor.