• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  Yetkin Bey'in eleştirisi

  12.09.2009 20:30
  'Aile Saadeti'nde Rum hizmetçi Eleni'yi oynayan Gülşah Şahin, Yetkin Dikinciler'le oynamanın zor olduğunu söyledi: Sizden beklentisi çok! Bazen iyi eleştiriyor, bazen de ağzından sözler 'ok' gibi çıkabiliyor. Ama iyi oluyor, beğenmesi için uğraşıyorum. Bu
  Yetkin Beyin eleştirisi
  Yetkin Bey'in eleştirisi Yetkin Bey'in eleştirisi Yetkin Bey'in eleştirisi

  'Aile Saadeti' dizisinde Rum hizmetçi 'Eleni'yi oynayan Gülşah Şahin, 2000 yılından bu yana TV sektörünün içinde... Kocaeli Üniversitesi Endüstri İlişkileri bölümü mezunu olan Şahin, MMC ve Kanaltürk'te birçok programın sunuculuğunu üstlenmiş. 2004'te girdiği güzellik yarışmasından sonra oyuncu olmaya karar veren Şahin, 'Kehribar' ve 'Yeşeren Düşler' dizilerinde de rol almış. İlk kez bu kadar özel bir projede yer aldığını söyleyen Şahin, Yetkin Dikinciler'le karşılıklı oynamanın hem çok zor hem de keyifli olduğunu söylüyor.

  'Aile Saadeti' dizisine nasıl dahil oldunuz?
  Uzun zamandır çalıştığım bir ajansım vardı. Bu proje onlara gelmiş ve benim de bu karaktere yakışacağımı düşünmüşler. Ben de okuduktan sonra; "Evet budur! Benim projem bu olmalı" dedim. Senaryoyu okumak bile o anda insana mutluluk veriyorsa, fazla düşünmeden 'Evet' diyebiliyorsunuz.

  Rol arkadaşlarınızla uyumunuz nasıl? Özellikle Yetkin Dikinciler'le karşılıklı oynamak işinizi biraz da olsa kolaylaştırıyor mu?
  Bilmiyorum artık kolaylaştırıyor mu, zorlaştırıyor mu! Tabii bazı durumlarda kolaylaştırıyor ama zor bir şey Yetkin Bey'le oynamak... Sonuçta sizden beklentisi çok! Çok iyi de eleştirebiliyor ama bir anda size ok gibi bir laf da gelebiliyor. Ama çok memnunum bu durumdan... Hep iyiyi duymam gerekmiyor. Onun sahneyi beğenmesi ve beklentilerine cevap verebilmek için daha fazla uğraşıyorum. Bu da beni daha başarılı kılıyor. O yüzden kendisine teşekkür ediyorum.

  Bu kadar tiyatrocuyla birarada çalışmak sizin için şans olsa gerek...
  Tabii ki öyle, bir de hepsiyle ilişkilerimiz çok iyi. Bu kadar kısa zamanda aramızda böyle kuvvetli bir bağ olacağı aklıma gelmezdi. Zaten setteki o huzur direkt işe de yansıyor. İlk defa böyle bir sette bulunuyorum! Bu arada yönetmenimiz de çok olağanüstü bir insan. Gerginliği bize hiçbir zaman yansıtmıyor. SABAH

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim