• BIST 109.156
 • Altın 153,298
 • Dolar 3,8173
 • Euro 4,5053

  Yeter projelerini anlattı

  23.03.2009 15:26
  Büyük Birlik Partisi (BBP) Aydın Belediye Başkan adayı Mehmet Yeter, düzenlediği basın toplantısında Aydın için projelerini anlattı.
  Yeter projelerini anlattı
  Yeter projelerini anlattı Yeter projelerini anlattı Yeter projelerini anlattı

  Mehmet Yeter"in düzenlediği basın toplantısına BBP Aydın Merkez İlçe Başkanı Ertan Gökçek ve partililerde katıldı.
  Türkiye genelinde tüm BBP"li Belediye Başkan adaylarının ortak olarak uygulayacakları "Büyük Aile Projesi" hakkında bilgiler veren Mehmet Yeter, Büyük Aile Projesinin uluslararası inceleme, araştırma ve akademisyenlerin desteği ile 7 yıldır geliştirilmekte olduğunu söyledi. Projenin hedefinin sosyal ve ekonomik çözümler üretmek olduğunu ifade eden Mehmet Yeter, “Sosyal hedefi genç, yaşlı tüm vatandaşların yaşam koşullarını iyileştirmek olan projenin ekonomik açılımlarında ise "Şehirde açlık sınırının altında yaşayan vatandaş kalmaması" koşulu ile ortak kaynakların eşit şartlarda eşit paylaşımı ve girişimde fırsat eşitliği ilkeleri benimsenir” ifadelerini kullandı.
  Bu proje ile yolsuzluk, rant, yoksulluk, işsizlik ve pahalılık sorunlarının nasıl çözüleceğinin uygulamaları ile anlatıldığını belirten Mehmet Yeter, “Ama bu sorunları çözmek için ilkeli ve doğru siyaset yapmak gerekmektedir. Aydın"da gördüğümüz siyasi çalışmalar son derece bel altı vuruşlardan ibaret. İnsanlar fikirleri ile ortaya çıkmak yerine birbirlerinin ayıplarını sıralayarak siyaset yapıyor. Bizim derdimiz fikirler, projeler ve halka hizmet. Bu hep böyle oldu, bundan sonrada böyle olacak” şeklinde konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim