• BIST 109.330
 • Altın 155,910
 • Dolar 3,8589
 • Euro 4,5402

  Yerel seçim çalışmaları

  16.03.2009 17:21
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Germencik Belediye Başkan Adayı İsmail Çağatay “30 Mart’ta Germencik’te gün başka doğacaktır” dedi.
  Yerel seçim çalışmaları
  Yerel seçim çalışmaları Yerel seçim çalışmaları Yerel seçim çalışmaları

  Seçim çalışmaları kapsamında ilçede kurulan semt pazarında pazarcı esnafını dolaşarak esnafının ve vatandaşların sorunlarını dinleyen ve Germencik ile ilgili projelerini vatandaşlarla paylaşan MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmail Çağatay vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Çağatay ziyaretleri kapsamında CHP seçim bürosunu da ziyaret ederek CHP"lilerden de oy istedi.
  Pazarcı esnafının ve Germencik halkının alışverişlerini daha rahat yapabilmeleri için kapalı pazaryeri ve otopark ile ilgili projelerini hemen başlatacaklarını belirten Çağatay “Bizim belediye hizmetlerinin su ve emlak parası toplamaktan ibaret olmadığını savunan bir anlayışla geldiğimizi 30 Mart tarihinden itibaren herkes görecektir. MHP belediyeciliğini ve MHP"nin farkını Germencikli vatandaşlarımız ve herkes görecektir. Vatandaşlarımız her türlü derdini belediyeye hiç sıkılmadan aksettirebilecektir. Yapılan en küçük müracaat bile takip edilerek neticesi hakkında kendisine bilgi verilecektir. Hemen hayata geçireceğimiz kanalizasyon sistemi ile birlikte elektrik tellerini de galeri sistemi ile yer altına alma çalışmalarımız birlikte yürütülecektir. Kanalizasyon şebekesi bitinceye kadarda vatandaşlarımızdan vidanjör parası tahsil edilmeyecektir” dedi.
  Alt ve üst yapı çalışmalarının en uygun fiyatla yapılabilmesi için seçildikleri takdirde kum ocağı ve parke taşı imalathanesi kuracaklarını kaydeden MHĞ Germencik Belediye Başkan Adayı İsmail Çağatay ilçe merkezinden geçen karayolu güzergahını da yeniden düzenleyeceklerini ifade etti. Çağatay “Yapılan bu düzenleme ile birlikte yol kenarına incir rölyefleri yaparak ilçemizin gelir kaynağı olan incirin tanıtımının yanı sıra ilçemizin görüntüsünü de çağımıza ve ilçemize yakışır bir hale getireceğiz. Tabi tüm bunlar yapılırken yol kenarında bulunan çöp-şiş"çilerin bulunduğu alanı da modernize ederek vatandaşlarımız aileleri ile hoşça vakit geçirebileceği bir yer haline getirilecektir” diyerek her kesime hitap eden projelerinin olduğunu söyledi.
  Halkın belediyeye olan su borçlarının da yeniden düzenlenerek vatandaşa ödeme kolaylığı sağlayacaklarını kaydeden MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmail Çağatay, “İlçemizde bulunan yoksul, ihtiyar ve yardıma muhtaç kişiler tespit edilerek bunların doktor, ilaç, ısınma, giyinme ve gıda ihtiyaçları da karşılanacaktır. Hizmet ve gelişme yönünden yıllarını kaybeden Germencik; MHP belediyeciliği ile değişim ve gelişim sürecine girecektir. Vatandaşlarımızdan dürüst, şeffaf, ilkeli, bilgi birikimi yüksek, alanlarında uzman ve yeniliklere açık bir yönetim kadrosu ile gelen Milliyetçi Hareket Partisini, desteklemelerini istiyorum” ifadelerine yer verdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim