Cumhurbaşkanı Tayyip ErdoğanAdnan Menderes Kongre Merkezi Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen "Türkiye Yüzyılı Anayasası Sivil Anayasa Güçlü Türkiye Sempozyumu"nda bir konuşma gerçekleştirdi.

SÜLEYMAN SOYLU'YA DAVET GİTMEDİ

2. Baro’nun yaptığı organizasyona Demokrat Parti’nin daha önce genel başkanlığını yapan Süleyman Soylu ve Hüsamettin Cindoruk'un davet edilmemesi dikkat çekti.

ÇİLLER VE AĞAR DA YOK

Sempozyumda eski DP Genel Başkanları Hüsamettin Cindoruk ve Süleyman Soylu’nun yanı sıra Tansu Çiller, Mehmet Ağar, Namık Kemal Zeybek ve mevcut başkan Gültekin Uysal’ın da yer almadığı görüldü.

Sempozyuma öncülük eden İstanbul 2 Nolu Barosu'na teşekkür eden, Erdoğan, Adnan Menderes'i, Hasan Polatkan'ı ve Fatin Rüştü Zorlu'yu burada tekrar rahmet ile minnetle yad ettiğini belirtti.

Yassıada'da Menderes töreni... Bakın kimler davet edilmedi... Süleyman Soylu detayı - Resim : 1

Program sonunda İstanbul 2 Nolu Barosu Başkanı Yasin Şamlı, Erdoğan'a İstanbul 2 Nolu Barosu Uluslararası Ceza Mahkemesi Şikayet Dilekçesi adlı kitabı takdim etti.

Kanada, İran Devrim Muhafızları Ordusu’nu terör örgütü ilan etti Kanada, İran Devrim Muhafızları Ordusu’nu terör örgütü ilan etti

Yassıada'da Menderes töreni... Bakın kimler davet edilmedi... Süleyman Soylu detayı - Resim : 2

Yassıada'da Menderes töreni... Bakın kimler davet edilmedi... Süleyman Soylu detayı - Resim : 3

Odatv.com