Sürdürülebilir yaşam tarzı, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için son derece önemlidir. Su matarası kullanılarak atık maddelerin önüne geçilebilir. Yeniden kullanılabilir ve esnek yapısı sayesinde SuCo su matarası, doğa dostu ürünlerin başında gelir.

 

Sürdürülebilir Su Matarası

Sürdürülebilirlik, kirliliğin gün geçtikçe daha fazla arttığı günümüz dünyasında özen gösterilmesi gereken bir konudur. Hem su tüketimine teşvik eden hem de sürdürülebilirlik için büyük adımlar atmanıza olanak sağlayan matara çeşitleri, yeniden kullanılabilir tasarıma sahiptir. SuCo ürünlerini gün aşırı sirkeli su ile temizleyerek sorunsuz şekilde birden fazla kez kullanabilirsiniz.

Katlanabilir Su Matarası

Az alan kaplayan, esnek, katlanabilir ve ağırlık yapmayan yapısıyla SuCo su matarası modelleri, eşsiz bir tasarıma sahiptir. İşlevselliğinin yanı sıra renkli dış yüzeyleriyle de bir hayli dikkat çeken bu mataralar sayesinde su içmeyi keyifli hâle getirebilirsiniz.

Esnek bir yapıya sahip olan su mataraları, hem çanta içinde hem de çantaya asılarak kolaylıkla taşınabilir. Dayanıklı materyallerden üretilen su matarası çeşitleri, eğilip bükülse bile hasar görmeyen bir yapıya sahiptir. Ürünün içinde bulunan su oranına göre katlanma kapasitesi de değişiklik gösterebilir. Suyunuzu tükettikten sonra mataranızı katlayarak çantanızda taşıyabilirsiniz.

İşlevsel Su Matarası

İşlevselliği ile ön plana çıkan SuCo su matarası kullanmanın avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir:

Ev sahibi olma hayaliyle 'Kazı Kazan' aldı, 4 milyon TL ikramiye çıktı Ev sahibi olma hayaliyle 'Kazı Kazan' aldı, 4 milyon TL ikramiye çıktı

●       Sürdürülebilir tasarım ile çevreye duyarlı bir üründür.

●       Su tüketimine teşvik eder.

●       Birden çok kez kullanılabilir.

●       BPA içermeyen yapısı sayesinde insan sağlığına uygundur.

●       Bez kesesi ile gönderilir.

●       Buzlukta muhafaza edildiğinde formu bozulmaz.

●       Askı aparatı sayesinde rahat bir şekilde taşınabilir.

Kurumsal iş birliği yapmak isterseniz SuCo ekibi ile iletişim kurarak personelinize özel markanızın logosunun olduğu ürünler tasarlayabilirsiniz.

Doğa ile uyumlu, sürdürülebilir ve çevre dostu ürünlerin kullanımı oldukça önemlidir. Dolayısıyla karbon salınımını azaltmaya destek olmak için su matarası tercihi yaparken de özenle hareket etmeniz gerekir. Siz de son derece iyi tasarımlara sahip doğa dostu ürünler kullanmak isterseniz https://www.mataramasu.co web sitesini ziyaret edebilirsiniz.