banner339
banner274

İkinci 'Yufkacı Muammer' vakası! 24 yıllık eşini bırakıp başkasına kaçtı

Geçtiğimiz aylarda günlerce gündemden düşmeyen Yufkacı Muammer olayının ardından 'Esra Erol'da' programında benzer bir olay daha ele alındı. Bu kez Zemzem ismindeki bir kadın, yufkacı Necla Çobaner'e kaçtığını iddia ettiği 24 yıllık eşi Zeki Öztemel'i bulmak üzere çağrıda bulundu.

İkinci 'Yufkacı Muammer' vakası! 24 yıllık eşini bırakıp başkasına kaçtı
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

ATV ekranlarında yayınlanan " Esra Erol'da" programında ikinci bir yufkacı vakası yaşandı.

Geçtiğimiz aylarda Mehmet Duman isimli bir kişi, yufkacı Muammer'e kaçan eşi Hamide Duman'ı ve yengesi Hamide Duman'ı aramak için programa başvurmuş ve bu olay günlerce gündemden düşmemişti.

Aynı programda bu kez Zemzem ismindeki bir kadın, yufkacı Nejla Çobaner'e kaçan 24 yıllık eşi Zeki Öztemel'i bulmak üzere çağrıda bulundu.

Daha önce 2018 yılında da eşinin aynı kişiye kaçtığını ancak 2-3 ay sonra geri dönmesi üzerine kendisini affettiğini söyleyen Zemzem, geçtiğimiz aylarda tekrar Zeki Öztemel'in Yufkacı Necla'ya kaçtığını ifade etti.

Üstelik bu kez kaçmadan önce eşine "Beni tehdit ediyorlar, öldürecekler. Gitmek zorundayım" diyen Zeki Öztemel'in eşi Zemzem'den "Telefon borcum var" diyerek para aldığını da ortaya çıktı.

Zemzem ise kendisiyle yüzleşebilmek adına Zeki Öztemel'i bulmak için çağrıda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 11:04
banner218