banner4

Göz makyajında soft ve metalik trend

Gün batımının eşsiz güzelliğinin izlendiği Sydney, her rengin bir arada olduğu New York ve büyüleyici atmosferiyle öne çıkan Paris…

Göz makyajında soft ve metalik trend
banner26

Göz makyajının olmazsa olmazları arasında yer alan farlar, gözlere istenilen etkiyi vermeyi sağlıyor. Kıyafetiniz ve tarzınıza göre belirleyeceğiz renklerle hem makyaj trendlerini takip edebilir hem de gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. essence'in Sydney, New York ve Paris'ten ilham alarak hazırladığı far paletleriyle ister soft ister metalik bir görünüm elde edebilirsiniz.

FAR GÖZ MAKYAJININ ETKİSİNİ ARTIRIYOR

Metalik efektli toprak tonlarında renkler içeren essence DAY SYDNEY far paleti, Sydney'in gün batımı renklerinden ilham alınarak yapıldı. Herkese hitap eden 9 özel rengin bir arada olduğu etkileyici mor ve grimsi tonlar içeren essence Hello New York far paleti ise yüksek pigmentasyonu ile sınır olmaksızın göz makyajının etkisini artırıyor. essence Salut Paris far paleti ise Paris'in romantik ve büyüleyici atmosferine uyumlu etkileyici nude ve pembe tonlar içeren renkleri ve kadife yapısıyla günün her anına uyum sağlarken bakışlarınızı ön plana çıkartıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 14:43