banner339
banner274

Beşiktaş'taki silahlı çatışmanın ardından ''palalı'' çıktı!

İstanbul Beşiktaş'ta bir mekanın işletmecisi ile kiracı arasında yaşanan silahlı çatışmanın, Gezi Parkı eylemlerinde göstericilere palayla saldıran Sabri Ç.'nin adamları ile kiracı arasında çıktığı öğrenildi.

banner362
Beşiktaş'taki silahlı çatışmanın ardından ''palalı'' çıktı!
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Beşiktaş Muallim Naci Caddesi üzerinde dün öğle saatlerinde işletmeci ile kiracı arasında çıkan silahlı çatışmanın ayrıntıları ortaya çıktı. Silahlı çatışmanın, Gezi Parkı eylemcilerine pala ile saldıran ve kamuoyunda 'Palalı' diye bilinen Sabri Ç.'nin adamları ile kiracı arasında yaşandığı öğrenildi. 

Siyah bir araç ile işletmenin önüne gelen silahlı grup, kapıda bekleyenlerin üzerine kurşun yağdırdı. Kapıdakilerin de karşılık vermesiyle cadde üzerinde silahlı çatışma çıktı. Bir süre çatışan grup üyeleri geldikleri araç ile Kuruçeşme istikametine gitti.  İşletmenin önünde bir kişi yaralanırken, araçta bulunanlardan da üç kişi yaralandı.KISA SÜREDE YAKALANDILAR

Yaşanan çatışmanın ardından Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptığı çalışma sonucu 11 şüpheliyi, üç silah ile yakaladı. Şüpheliler işlemlerinin ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet büro Amirliği ekiplerine teslim etti. Olayda yaralanan 4 kişinin ise tedavileri sürüyor. 
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k