banner4
banner23

1 Mayıs'ta feci kaza: Çok sayıda ölü ve yaralı var

1 Mayıs kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Şanlıurfa'ya giden işçileri taşıyan otobüsün Birecik-Suruç karayolunda tırla çarpışması sonucu meydana gelen kazada çok sayıda ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

1 Mayıs'ta feci kaza: Çok sayıda ölü ve yaralı var
banner19

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Şanlıurfa'ya giden işçileri taşıyan otobüsün Birecik-Suruç karayolunda tırla çarpışması sonucu meydana gelen kazada, ilk belirlenelere göre 5 kişinin öldüğü, 18 kişinin de yaralandığı bildirildi.

Saat 09.00 sıralarında Birecik- Şanlıurfa otoyolunda meydana gelen kazanın ardından bölgeye çok sayıda sağlık, jandarma ve kurtarma ekibi sevk edildi.

Kazada ilk belirlemelere göre 5 kişi öldü, 18 kişi yaralandı. Yaralılar Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

1 MAYIS KUTLAMALARI İPTAL

Hak-İş ve Memur-Sen tarafından Şanlıurfa'da düzenlenen 1 Mayıs programı, Kahramanmaraş'tan programa katılmak için Şanlıurfa'ya gelen bir grubun trafik kazası geçirmesi nedeniyle yarıda kesildi.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 11:35