Depremzedeler için özel bir rota çizildi! Antalya Valisi Ersin Yazıcı duyurdu Depremzedeler için özel bir rota çizildi! Antalya Valisi Ersin Yazıcı duyurdu
Kanal D'nin pazar akşamlarına damgasını vuran dizisi Yargı'nın yeni bölümü heyecanla beklenirken dizinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşım heyecanı ikiye katladı.

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı dizisi pazar akşamları seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 1 Ocak akşamı yeni bölüm ekrana gelmedi bildiğiniz üzere. Hal böyle olunca yeni bölüm merakla bekleniyor. Yayınlanan son bölümde Serdar cinayetinden yargılanan Parla’yı kaçıran Ceylin, yeğeni ile Ilgaz arasında kalmıştı. Parla'yı yurtdışına kaçırmaya çalışırken Ilgaz'a yakalanmasıyla Ceylin ile Ilgaz arasındaki ipler iyice gerilmişti.

Diğer yandan 49. bölüm fragmanında yayınlanan ancak dizinin ekrana gelen bölümünde yer almayan bir sahne merak konusu oldu.

Herkes, ikilinin boşanıp boşanmadığını merak etmiş ancak bu sahne fragmanda olmasına rağmen 49. bölümde yoktu.

Ilgaz ve Ceylin’in elele mahkeme huzurunda durdukları ve daha sonra ellerini ayırdıkları sahne, izleyici tarafından boşanma davalarından bir sahne olarak algılanmıştı.

Ceylin, bölüm sonunda elinde boşanma dilekçesi ile Ilgaz’ın odasına girerek “Bitirelim mi artık şu işi?” demiş Ilgaz’ın dilekçeyi imzalayıp imzalamadığı merak konusu olmuştu.

İzleyicilerin bir kısmı Ilgaz'ın boşanmayı kabul etmediğini düşünürken bir kısmı da dilekçeyi imzaladığını düşünüyor.

50. bölümü en çok da bu nedenle bekleyen izleyenlerin heyecanını arttıran yeni bir paylaşım geldi! “Sizce Ilgaz boşanma dilekçesini imzaladı mı?” sorusuyla yayınlanan paylaşım heyecan yarattı.

“Sence, Ilgaz boşanma dilekçesini imzaladı mı?” sorusuna ‘Evet’ yanıtı verenlerin oranı yüzde 34,8 iken ‘Hayır’ yanıtını verenlerin oranı ise yüzde 65,2 oldu…