Bazı insanlar hayatının aşkını bulmayı ve mutlu bir yuva kurmayı ister. Bazıları ise bilinçli olarak bir ilişki yaşamaktan kaçar ve bekar olmayı tercih eder. Kendi başına zaman geçirmekten ve kendini özgür hissetmekten büyük mutluluk duyarlar. Bu sebeple de evlilik fikri onlara her zaman çok uzak gelir. Yalnızlığı seven ve bekar olmaktan mutluluk duyan burçları Posta.com.tr okurları için derledik.

"Bekarlık sultanlıktır" diyen insanlar hayatını bir kişiye bağlı olarak geçirmekten hoşlanmaz. Onlar kendileriyle baş başa kalmayı ve tüm hayatını kendi planları doğrultusunda yaşamayı sever. Astrolojide de bekar olmaktan mutluluk duyan burçlar var. Yalnızlığı çok seven burçları bu yazımızda bulabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Boğa burçları yalnız yaşamayı çok sever. Hayatına kimsenin müdahale etmesinden hoşlanmazlar.

Boğa burçları her zaman çok çalışmayı önemser ve kariyer hayatına iyi bir yön verebilmek için yalnız kalması gerektiğine inanır. Bu sebeple de bir ilişki yaşamaktan hoşlanmazlar.

ASLAN BURCU

Aslan burçları kendi hayatlarında ve kurdukları düzende yaşamayı ister. Sadece yalnız kalmamak için gerçek olmayan bir aşk yaşamazlar.

Aslan burçları çok sosyal insanlar olsa da yalnız kalmaktan ve yalnız olmaktan da çok hoşlanır. Yalnız olduklarında kendilerini daha çok geliştirdiklerine inanırlar.

BAŞAK BURCU

Başak burçları iş ve kariyer hayatına çok düşkündür. Başak burçları bu sebeple aşk ve ilişkilere pek zaman ayıramaz.

Hedeflerine odaklanabilmek için bekar kalmayı seçerler. Aşkın dikkatlerini dağıtmasına izin vermezler. Birini gönülsüzce sevemezler. Bu yüzden mükemmel bir ilişki için beklemeyi de seçerler.

TERAZİ BURCU

Terazi burçları kendilerini çok sever ve kendi hayatlarına saygı duyar. Başkalarından önce kendilerini sevdikleri için özgüvenleri de çok yüksektir.

Terazi burçları bu sebeple hayatlarında birine ihtiyaç duymazlar. Her zaman kendi kendilerine yetebildiklerine inanırlar.

OĞLAK BURCU

Oğlak burçlarının standartları çok yüksek olur. Profesyonel yaşamlarına çok fazla zaman ayırırlar. Bu nedenle, ciddi ilişkilere pek fazla zaman ayıramazlar. Oğlak burçları hayatları boyunca kendi kurdukları düzende ve yalnız yaşayabilir.

Koç, İkizler, Yengeç, Akrep, Yay, Kova ve Balık yalnız kalmakta zorlanırlar. Aşk ve ilişkileri içeren fırsatları memnuniyetle karşılarlar. Hayatta yalnız kalmaya dayanamazlar.