Her bölümüyle nefesleri kesen ve milyonları ekran başına kilitleyen Yalı Çapkını dizisinde deprem üstüne deprem yaşanıyor.

214

  

Yayınlandığı bölümlerin ardından günlerce konuşulan Yalı Çapkını dizisinde olayların krizlerin ardı arkası kesilecek gibi değil.

314

  

Afra SaraçoğluMert Ramazan DemirGülçin SantırcıoğluÇetin TekindorŞerif Sezer ve Emre Altuğ gibi birbirinden başarılı isimlerin başrol oynadığı Yalı Çapkını dizisindeki kriz bu sefer tahmin ettiğiniz gibi değil.

414

  

Yalı Çapkını dizisinde herkesin bildiği gibi İbrahim karakteri ile izleyicinin karşısına çıkan usta oyuncu Cansu Fırıncı yaptığı açıklamayla kadroya veda ettiğini açıklamıştı.

514

  

Yalı Çapkını hayranları bu ayrılık karşısında büyük şaşkınlık yaşarken ortaya çıkan ayrılıklar büyük krize neden oldu.

614

  

Star TV’nin rekortmen dizisi Yalı Çapkını milyonlarca kişiyi etkisi altına almışken Halis Ağa'nın arkadaşı Necip Usta'ya hayat veren usta oyuncu Menderes Samancılar'ın artık dizide yer almayacağını açıkladı.

714

  

Ferit'i muma çevirecek bir karakter olan Menderes Samancılar diziye ayrı bir güzellik katmıştı.

814

Hadise'den ‘yıkılmadım, ayaktayım’ harekatı Hadise'den ‘yıkılmadım, ayaktayım’ harekatı

  

Medya kulislerine düşen ilk iddialara göre Adana’da çekilen Çağlar ErtuğrulMerve Dizdar ve Berkay Ateş’i buluşturan “Magarsus” dizisinin ekibine katıldığı belirtildi.

914

  

Ekranlarda fırtınalar estiren Yalı Çapkını dizisinde geçtiğimiz haftalarda Suna karakteri ve Abidin karakterinin de ayrılık iddiası gündeme adeta bomba gibi düşmüştü.

1014

  

Yani önümüzdeki bölümlerde güzel oyuncu Beril Pozam ve başarılı oyuncu Ersin Arıcı iddialara göre kadrodan ayrılarak seyirciye veda etmiş olacak.

1114

  

Kuşkusuz bu sezonun en iddialı dizileri arasında yerini alan Yalı Çapkını dizisinden böylelikle 4 oyuncu ile yollar ayrılmış olacak.

1214

  

Arka arkaya gelen ayrılık haberleri sonrasında ise yapımcıların nasıl bir yol izleyeceği merak konusu haline geldi.

1314

  

Ortaya çıkan bilgi ve iddiaların ardından önümüzdeki bölümlerde Yalı Çapkını dizisinde büyük krizlerin yaşanacağı tahmin ediliyor.

1414