AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar: "Bu çalışma için vekil maaşı yetmiyor. Rabbime hamd olsun fındığım var." AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar: "Bu çalışma için vekil maaşı yetmiyor. Rabbime hamd olsun fındığım var."

İstanbul Kadıköy’de Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi’ndeki bir binanın önünde, önceki akşam saat 20.20 sıralarında hareketsiz şekilde yatan bir kadın görenler polisi aradı. Polis ve sağlık ekipleri hemen olay yerine gitti. Yapılan incelemede kadının hayatta olmadığı belirlendi. Adının Fatma Duygu Özkan (38) olduğu belirlenen kadının binanın 4. katındaki daireden düştüğü bilgisini alan polis ekipleri hemen daireye çıktı. Polis, dairede bulunan Bursa Barosu’na kayıtlı avukat Doğan Can Gündüz’le (41) görüştü. Avukat Gündüz, polislere, Fatma Duygu Özkan’ı daha önce tanımadığını, bir arkadaşı aracılığıyla telefon numarasını aldığını söyledi.

ATLADIĞINI SÖYLEDİ

Doğan Can Gündüz, Fatma Duygu Özkan’la para karşılığı cinsel birliktelik yaşamak için görüştüğünü, bu görüşmeden sonra da kendisinden adresi alarak eve geldiğini söyledi. Gündüz, “Özkan, eve geldikten sonra alkol almaya başladı. Ben de uyuşturucu madde kullandım. Bir süre sonra kendisini mutfak tezgâhının önünde arkası dönük olarak gördüm. Gördüğüm sırada da salon camından kendisini aşağı attı” dedi.