The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle
Sosyal medya uygulamalarının yaygınlaşması, günlük hayatımızı oldukça kolay hale getirdi. Kısa bir süre öncesine kadar SMS yoluyla mesajlaşan kullanıcılar için bu yol hem zahmetli hem de masraflıydı. Bununla birlikte akıllı telefonların icadıyla sosyal medya uygulaması diye tabir edilen uygulamalar da hayatımıza giriş yapmış oldu. Yıllardır düzenli bir şekilde kullanıcı sayısını arttıran ve son olarak geçtiğimiz aylarda Meta tarafından açıklanan verilere göre dünyanın en çok kullanıcıya sahip sosyal medya platformu olmayı başaran WhatsApp ise, artık her telefonun vazgeçilmez ilk uygulaması olmayı garantiledi.

Öte yandan Amerikalı sosyal medya devinin bu kadar başarılı olabilmesinin arkasında yatan en önemli sebep ise tabi ki bitmeyen güncelleme desteği. Bu güncellemeler kimi zaman mevcut bir hatanın giderilmesi için getirilirken, kimi zaman ise yeni özelliklerin kapılarını aralıyor. İşte şirketin üzerinde çalıştığı son yenilik ise, her iki kategoriyi birden ilgilendirecek.

WhatsApp’a yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere göre, yakın zamanda kullanıma sunulacak bir güncellemeyle artık kullanıcılar “benden sil” diyerek sildikleri mesajları geri alabilecekler. Peki bu neden önemli?

Bugüne kadar WhatsApp’a rapor edilen birçok olayda kullanıcıların çoğu kez “Herkesten Sil” demek yerine yanlışlıkla “Benden Sil” seçeneğini seçtikleri anlaşılmış. Tabi bir kere yanlış seçeneği seçince artık onu geri almakta mümkün değil ve belki de bu yüzden çok can sıkıcı bir paylaşım için “Herkesten Sil” seçeneği kullanılamayabiliyor.

İşte WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde artık bu tür hataların önüne geçilecek ve kullanıcı yanlış seçeneği seçtiğinde geri alması ve bunu “Herkesten Sil” ile değiştirmesi için önünde 5 saniye boyunca geçerli olacak yeni bir pencere belirecek. Böylece eğer hatalı bir seçim yaptığınızı düşünüyorsanız, bu düzeltmek için bir fırsatınız olacak.