Google Pixel 8’in çok önemli birkaç özelliği daha ortaya çıktı Google Pixel 8’in çok önemli birkaç özelliği daha ortaya çıktı
Çin'de Vivo X Fold2'nin resmi olarak duyurulmasından neredeyse bir gün sonra, akıllı telefonun bir sökme videosu ortaya çıktı. X Fold2'nin sökme videosu, akıllı telefonun tüm önemli bileşenlerini gösteriyor. Sökme videosu, WekiHome tarafından paylaşıldı ve oldukça detaylı bir şekilde çekilmiş.

Vivo X Fold2 henüz yurtdışı pazarlara gelmedi, ancak iç yapılarına dair detaylı bir video zaten mevcut. X Fold2'nin sökme videosu yaklaşık 12 dakika uzunluğundaydı ve cihaz için bazı benchmark testleri ve kamera örnekleri de dahil edildi. Yeni akıllı telefonun menteşe mekanizması da videoda gösterildi. X Fold2, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile güçlendirilmiş ve performans testinde iyi bir performans sergiledi. Büyük bakır alaşımlı VC çinko soğutucusu, optimal ısı yönetiminde etkiliydi.

X Fold2, 2160 x 1916 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 8,03 inçlik bir E6 AMOLED ekranı vardır. Panel, 4:3.55 en boy oranı sunar. Yeni damla şeklindeki menteşe sistemi, öncüllerine göre daha hafif ve dayanıklıdır. Ayrıca, 2520 x 1080 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6,53 inçlik bir AMOLED kapağı ekranı vardır. Daha küçük ekran, 21:9 en boy oranına sahiptir ve her iki panel de 16MP ön kameralarına sahiptir. Vivo X Fold2, öncüsüne göre 30 gram daha hafif ve 1,5 mm daha incedir.

Vivo X Fold2, 108W'a kadar hızlı şarjı destekledi ve telefonun tamamen şarj olması sadece 27 dakika sürdü. Modelin verilere göre kablolu şarj kapasitesi 120W'dir ve yeniden tasarlanmış menteşe mekanizması önemli bir iyileştirme sağlar.