Sakarya'nın Serdivan İlçesi oturan 23 yaşındaki Tuana Türkdoğan yaşlı gözleriyle yaşadıklarını SABAH Gazetesi'ne anlattı.

2 aylık bebeği Aras Efe'nin halen anne sütüne ihtiyacı olduğun belirten gözü yaşlı anne boşanma aşamasında olan eşinden 3 aydır ayrı olduğunu söyledi.

Bebeğinin kokusuna hasret kaldığını belirten anne Türkdoğan, "Eşim geldi bebeğimi kucağımdan aldı ve bir anda ortadan kayboldu. Durumu hemen polise ihbar ettim" dedi.

"UYUŞTURUCU KULLANDIĞINI EVLENDİKTEN SONRA ÖĞRENDİM"

Evlendiği günden itibaren eşinden şiddet gördüğünü ileri süren Türkdoğan, "Kendisi uyuşturucu kullanıyordu, çocuğumuz doğduktan sonra bıraktığını düşünüyordum ama yine devam etti, iyileşmedi.

İGA CEO’su Kadri Samsunlu görevden alındı İGA CEO’su Kadri Samsunlu görevden alındı

Uyuşturucu kullandığını evlendikten sonra öğrendim. Çocuğum hastalandığı için 18 Mayıs'ta hastaneye gittim. Hastanede beni ve annemi darp etti.

Şikayetçi olmak istedim ama çocuğumu bırakamadım. Sonrasında boşanmak istedim, çocuğumu kucağımdan aldı, annesiyle birlikte kaçırdı" die konuştu.

"KOKUSUNA HASRET KALDIM"

Sürekli şiddet nedeniyle boşanmaya karar verdiğinin altını çizen Türkdoğan, "Lütfen benim çocuğumu bulun. Yetkililere sesleniyorum ne olur, ben çocuğumu istiyorum.

Çocuğumu 3 aylıkken kaçırdılar. Şu anda bebeğim 5 aylık ve ben 2,5 aydır çocuğumu göremiyorum.

Bebeğimin boş beşiğine bakıp ağlıyorum. Eşyalarını kokuyorum. Bebeğimin kokusuna hasret kaldım. Ne olur bana yardımcı olun" dedi.