• BIST 110.248
 • Altın 155,354
 • Dolar 3,8262
 • Euro 4,5259

  Valilik, botanik bahçesi oldu

  07.07.2009 12:05
  Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş’un Aydın’daki görevine başlamasıyla başlayan ziyaretçi trafiği sürecinde gönderilen çiçekler nedeniyle valilik makamı botanik bahçesine döndü.
  Valilik, botanik bahçesi oldu
  Valilik, botanik bahçesi oldu Valilik, botanik bahçesi oldu Valilik, botanik bahçesi oldu

  Aydın eski Valisi Mustafa Malay"ın kendi isteğiyle Merkez Valiliği"ne atanmasının ardından bu göreve atanan Kırklareli Valisi Hüseyin Avni Coş"un 29 Haziran 2009 Pazartesi günü Aydın Valiliği görevine başlamasıyla birlikte, Aydın Valiliği"nde yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşanmaya başlandı. Vali Hüseyin Avni Coş"un makamına oturduğu dakikadan itibaren başlayan ziyaretler bir taraftan devam ederken, getirilen çiçekler makam odasından dışarıya taştı.
  Pazartesi gününden beri Aydın"da görev yapmaya başlayan Vali Hüseyin Avni Coş, mesaisinin büyük bir bölümünde kamu kurum ve kuruluşları amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle çeşitli dernek üyelerini ağırlıyor. Bizzat yapılan ziyaretlerin yanı sıra birçok kurum ve kişide valilik makamına gönderdikleri çiçekler ile Vali Coş"a tebrikleri ve hayırlı olsun dileklerini iletiyor. Ziyaretçilerin beraberinde getirdiği ve gönderilen çiçekler nedeniyle Aydın Valiliği makamında çiçekleri koyacak yer kalmayınca, çiçeklerin bir bölümü makam odasının dışına taştı. Valilik makamı ve dışarıdaki bekleme salonunu dolduran yüzlerde saksı çiçek, makam odasını adeta bir botanik bahçesine çevirirken; çiçek bahçesine dönmüş odaları gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim