• BIST 109.050
 • Altın 153,540
 • Dolar 3,8375
 • Euro 4,5051

  Vali personeli ödüllendirdi

  10.01.2008 10:12
  Aydın Valisi Mustafa Malay, KÖYDES Projesi bakımından Aydın’ın Türkiye’nin en önünde giden bir il olduğunu söyledi.
  Vali personeli ödüllendirdi
  Vali personeli ödüllendirdi Vali personeli ödüllendirdi Vali personeli ödüllendirdi

  Aydın Valisi Mustafa Malay, KÖYDES Projesi bakımından Aydın"ın Türkiye"nin en önünde giden bir il olduğunu söyledi.

  Aydın İl Özel İdaresi tarafından il genelinde 2007 yılı çerisinde uygulanan Köy Altyapısını Destekleme Projeleri (KÖYDES) ile Belediyelerin Altyapısını Destekleme projelerinin (BELDES), iş ve işlemlerini yürüten ve üstün başarı gösteren personeller Aydın Valisi Mustafa Malay tarafından ödüllendirildi.
  Vali Malay Makamında düzenlediği ödül töreninde yaptığı konuşmada, KÖYDES projesi bakımından Aydın Türkiye"nin en önünde giden bir ili olmuştur diyerek şunları söyledi, “Gerçekten Aydın"da KÖYDES ile ilgili başarılı çalışmalar gerçekleşti. İlk başladığı zaman biraz sıkıntılarımız oldu. Bu sıkıntılarda diğer illerden gerilerde olduğumuz içindi. Diğer iller özel idare kaynaklarını bir tarafa bırakıp sadece KÖYDES projesini yaptıkları için bizim önümüzdeydiler. Fakat daha sonra yaptığımız toplantılarla çok muazzam bir hızla yolumuza devam ettik. Ve bugün KÖYDES projesi bakımından Aydın Türkiye"nin en önünde giden bir ili olmuştur. İşte bu arkadaşlarımızın koordineli çalışması sonucu neticelenmiştir. Bu projelerde emeği geçen tüm çalışanları kutluyorum. Ben bu takdirnameleri Aydın halkı adına veriyorum ama onlar köylülerimizin çok duasını aldılar. Az parayla çok iş yapıldı. Paramız limitine kadar en iyi şekilde değerlendirildi. Arkadaşlarımızı yürekten tebrik ederken başarılarının devamını diliyorum” dedi
  Konuşmaların ardından Vali Malay, başarılı çalışmalarından dolayı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halil İbrahim Aktemur"u, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Kılınç"ı, İl Özel İdaresi Plan Proje Ve İnşaat Müdürü Hasan Sarıoğlu"nu, İl Özel İdaresi Su ve Kanal Müdürü İlker Kırdök"ü İl Özel İdaresi Yol Ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özay Özhan"ı , İl Özel İdaresi Köy Tesisleri Teknisyeni Süleyman Talay"ı , İl Mahalli İdareler Müdürü Şerife Bardakçı"yı , İl Mahalli İdareler Şefi Akif Çıblak"ı ve İl Mahalli İdareler Memuru Bülent Çağlayan"ı takdirname ile ödüllendirdi.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim