• BIST 109.605
 • Altın 156,690
 • Dolar 3,8779
 • Euro 4,5897

  Vali Güvenç'ten Coş'a ziyaret

  09.07.2009 15:45
  Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti.
  Vali Güvençten Coşa ziyaret
  Vali Güvenç'ten Coş'a ziyaret Vali Güvenç'ten Coş'a ziyaret Vali Güvenç'ten Coş'a ziyaret

  Aydın Valiliği önünde Vali Hüseyin Avni Coş ve Aydın Vali Yardımcıları tarafından karşılanan Manisa Valisi Celalettin Güvenç, daha sonra valilik makamına geçerek valilik şeref defterini imzaladı. Ziyarete iki ilin valisiyle birlikte Aydın İl Emniyet Müdürü Yılmaz Orhan ve Manisa İl Emniyet Müdürü Adem Aydemir de katıldı.
  Ziyarette konuşan Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, “Aydın"ın komşu illerinden olan Manisa ilinin Valisi Sayın Celalettin Güvenç"in ziyareti bizleri çok mutlu etti. Aynı bölgede yer alan Aydın ve Manisa illerinin benzer özellikleri bulunmaktadır. Aynı bölgede görev yaptığımız için Sayın Valimizin bilgi, beceri ve deneyimlerinden yararlanarak Aydın"ın sorun ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışacağım” dedi.
  Vali Hüseyin Avni Coş"a yeni görevinde başarılar dileyen Manisa Valisi Celalettin Güvenç de, “Hüseyin Avni Coş, tecrübesi, deneyimi ve dik duruşuyla Türkiye"nin örnek mülki amirlerinden birisidir. Daha önceki görev yerlerinde üstün başarılara imza atan Sayın Valinin, Aydın"da bu başarılarını sürdüreceğine, Aydın"a çok şeyler vereceğine ve Aydın"ın vizyonuna vizyon katacağına olan inancım tamdır. Ben kendisini yen görevi için kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.
  Yapılan konuşmaların ardından Vali Coş ve Vali Güvenç birbirlerine karşılıklı olarak illerine simgeleyen çeşitli hediyeler verdiler. Vali Güvenç ve Manisa İl Emniyet Müdürü Aydemir, Aydın Valiliği ziyaretinin ardından İl Emniyet Müdürü Yılmaz Orhan"ı makamında ziyaret etti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim