• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  Vali Çoş'tan açıklama

  06.08.2009 12:51
  Vali Hüseyin Avni Coş, engelli vatandaşların kendisi için çok önemli olduğuna işaret ederek, engellilerin de devletin sağladığı her türlü imkandan faydalanması gerektiğine belirtti.
  Vali Çoştan açıklama
  Vali Çoş'tan açıklama Vali Çoş'tan açıklama Vali Çoş'tan açıklama

  6 Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi üyeleri, Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş"u ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Ziyarete Dernek Başkanı Bayram Özen, Başkan Yardımcısı Nilay Özen, ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Evcim ve Kadir Benli katıldı.
  6 Nokta Körler Derneğinin Yönetim Kurulunu makamında kabul eden Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade ederek konuklarına teşekkür etti. Engelli ve engelsiz vatandaşlar toplumun bir bütünü olduğuna dikkat çekerek bu toplumun bölünmez parçalarından birisi de engelli vatandaşlarımızdır diyen Vali Coş, “Çünkü hükümetimiz normal vatandaşımıza ne yapıyorsa engelli vatandaşımıza da aynısını yapıyor. Engellilerimiz için devletin tüm imkanları seferber edilmiştir. Biz de engelli vatandaşlarımızın her türlü imkanlardan faydalanması için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. En önemlisi de normal vatandaşımız nasıl ki devlet imkanlarından faydalanıyorsa, engelliler de aynı imkanları kullanacaktır. onlar için pozitif bir ayrımcılık yapacağız. Engelli vatandaşlarımız bizim için daha öncelikli olacaktır. Şayet böyle davranırsak toplumdan kopmuş olan bazı engelli vatandaşlarımızı hem topluma kazandırırız, hem de sosyal aktivitelerin içerisinde yer almalarını sağlarız” dedi.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim