• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  Ünlülerin gerçek hayalleri

  04.03.2009 22:10
  Ünlü sanatçılar yaptıkları işten memnun olsalar da çocukken kurdukları iş hayalleri başkaydı.
  Ünlülerin gerçek hayalleri
  Ünlülerin gerçek hayalleri Ünlülerin gerçek hayalleri Ünlülerin gerçek hayalleri

  Küçükken kimi zoolog, kimi heykeltıraş kimi de ressam olmak istediğini söyledi. İşte şöhretlerin düşledikleri meslekler...

  Leman SAM: Uçak mühendisi olmak isterdim. Bizim ailede çok pilot var. Her çocuğun uçmaya merakı vardır. Ben ise uçmak yerine o uçakları yapan mühendis olmayı hayal ederdim.

  Demet SAĞIROĞLU: Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde okurken, üniversitenin Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Şan Bölümü'ne geçiş yaptım. Mesleğimi yapmasaydım ya grafiker ya da heykeltıraş olurdum. Şimdi bile evimde kilden heykeller yapıyorum.

  Erol EVGİN: Zaten mimarım. İstediğim iki mesleğe de sahip oldum. Sanatımla da uğraşıyorum, mimarlıkla da. Bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum.

  Binnur KAYA: Avrupa Yakası'nın Şahika'sı denizi ve yunusları çok sevdiğini söyledi. Kaya, "Çocukken deniz aşığı biri olarak okyanus bilimcisi olmak istiyordum" diyor.

  Zuhal OLCAY: İki mesleğe karşı çok ilgim vardı. Birincisi zoolog, ikincisiyse buz patencisi. Ne zaman buz pateni yapan o estetik kızları görsem televizyonun başından ayrılmaz hayranlıkla izlerdim.

  Nil KARAİBRAHİMGİL: Ben sanata aşığım. Şarkı söylemeseydim seçimim yine sanatla ilgili bir şey olurdu. Küçükken resim yapmaya merakım vardı. Belki de ressam olurdum

  Bugün


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim