Yıllar önce Türkiye’den İsviçreye göç eden gurbetçi iş adamının kurduğu Umzug Zürich AG İsviçre’de marka oldu. Yakın zamanda kurulan firma bir çok anlamda hizmet veriyor. Bu hizmetler taşınma, taşınma temizliği, paketleme ve paket açma, depo hizmeti, firma taşınma hizmeti, piano taşıma ve daha fazlası.

Taşınma şirketi Zürih – Umzug Zürich AG 

Zürih ve çevresindeki güvenilir taşınma ortağınız. Zürih'te başarılı bir taşınma için Zürih'teki güvenilir nakliye şirketiniz olarak bizler, basit nakliyeden imhaya ve temizliğe ve tam hizmete kadar taşınmanızla ilgili her şeyi sunuyoruz. Zürih'teki Umzug Zürich AG sadece bir telefon uzağınızda. Bize fikirlerinizi tam olarak söyleyin, geri kalan her şeyi sizin için organize edelim. Ayrıca mobilya taşımacılığınızı da sizin için hızlı ve güvenilir bir şekilde hallediyoruz. Bizim için çok kısa ya da çok uzun mesafe yoktur. Kişisel isteklerinize göre uyarlıyoruz. Zürih'teki profesyonel nakliye şirketi size sadece her türlü nakliyeyi sunmakla kalmaz, aynı zamanda depolama ve nakliye seçeneklerinin yanı sıra paketleme malzemesi ve bertarafı da sunar.

Zürih'te taşınma uzmanı 

Zürih'te hareket eden bir şirket olarak, Zürih ve İsviçre'de taşınmaları planlama, organize etme ve gerçekleştirme konusunda uzmanlaştık. Zürih'teki hizmetlerimiz arasında örn. B. ayrıca mobilyalarınızın paketlenmesi, yüklenmesi, nakliyesi ve boşaltılması ile istenilen mobilyaların demontajı ve montajı. Zürih yer değiştirme ile, bir taşınmanın hazırlanması, planlanması ve uygulanması gibi denenmiş ve test edilmiş yer değiştirme hizmetleri alacaksınız. Taşınmanız en başından itibaren yetkin ellerimizde ve yeni dairenizi veya evinizi dört gözle bekleyebilirsiniz. Bir hareketin organizasyonel yönlerini ekibimize bırakın. Profesyonel kadromuz hızlı ve dikkatli bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirecektir, bu planlanan özel taşınma için olduğu kadar diğer taşınmalar için de geçerlidir. Ekibimiz her türlü taşınma konusunda uzmanlaşmıştır.

“Anıtkabir’in Masrafları” tweetine ceza “Anıtkabir’in Masrafları” tweetine ceza

Zürih ve çevresinde ucuz taşınma 

İster özel bir taşınma, ister ticari bir taşınma, ister Zürih, İsviçre veya yurtdışında üst düzey bir taşınma olsun - yanınızda yetkin ve güvenilir bir nakliye şirketi ile yeni hayatınıza ilk adımı attınız. Hareketiniz bizimle emin ellerde. Çok çeşitli hareketlerle uzun yıllara dayanan deneyimimiz, taşınma söz konusu olduğunda bizi ilk temas noktalarından biri yapar.

Taşınmak da ucuz olabilir, ancak Zürih'teki müşterilerimizden çok azı bunu biliyor. Hareket genellikle çok ucuza düzenlenebilir. Taşınmadan önce, taşınmanın koşulları ve fiyatları hakkında Zürih yer değiştirmeden bilgi alın. Pahalı sürprizlerin hiç şansı yoktur ve ucuza alacağınız garantidir. Umzugsfirma Zürich deyince akla gelen kalite Umzug Zürich 

umzugsfirma-zuerichumzug-zuerich