Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu muhtemel rakibi kim? Fenerbahçe - Lille maçı ne zaman? Şampiyonlar Ligi ön eleme turu, hangi tarihte? Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu muhtemel rakibi kim? Fenerbahçe - Lille maçı ne zaman? Şampiyonlar Ligi ön eleme turu, hangi tarihte?
Süper Lig ekiplerinden Eyüpspor, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam ediyor. İstanbul ekibi, son olarak Beşiktaş’ta sözleşmesi sona eren milli oyuncu Umut Meraş ile 2 yıllığına anlaştıklarını açıkladı. Eyüpspor’dan yapılan açıklamada, “Eyüpspor’umuz, Beşiktaş’tan Umut Meraş ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Umut Meraş’a ’hoş geldin’ diyor; eflatun sarılı formayla nice zaferler diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

FATİH KULAKSIZ: İKİ TARAF İÇİN DE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM

Transferin ardından açıklamalarda bulunan Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız, “Umut Meraş ülkemizi yurt dışında temsil etmiş, A Milli Takım’ın formasını terletmiş önemli bir futbolcu. Süper Lig maratonunda bize çok katkı sağlayacağına inanarak gerçekleştirdiğimiz bir transfer oldu. İki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.