Bu yıl ilk kez Vestel, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi iş birliğiyle düzenlenen “Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu” 15 Mayıs Pazar günü gerçekleşiyor. Vestel City’den de geçecek maraton öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Vestel CEO’su Turan Erdoğan, “Marka ve şehir ilişkisini bir adım öteye taşıdık” dedi.

Son Dakika: Zlatan Ibrahimovic, Milan'ın şampiyonluk kutlamasında Hakan Çalhanoğlu'na sataştı! Mikrofonu aldı ve... Son Dakika: Zlatan Ibrahimovic, Milan'ın şampiyonluk kutlamasında Hakan Çalhanoğlu'na sataştı! Mikrofonu aldı ve...
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vestel, Büyükşehir Belediyemiz ve Manisa OSB iş birliğinde bu yıl çok önemli bir organizasyona imza atmanın heyecanı ve mutluluğuyla bir aradayız. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak bu kadim şehre kazandırdığımız hizmet ve yatırımlarımızla daha yaşanabilir ve refah düzeyi yüksek bir şehir inşa etmeye devam ediyoruz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi eğitime, bilime ve spora yönlendirecek projelerin üreticisi ve destekçisi olduk.” dedi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Denetim Kurulu Üyesi Doğan Çelik: “Bölgemizin önde gelen şirketlerinden Vestel, bugüne kadar verdiği desteklerle şehrimizin tanıtımında önemli rol oynamıştır. Uluslararası Vestel Manisa Yarı Maratonu şehrimizden geçerek, hiç şüphesiz ki, uluslararası platformlarda Manisa’nın tanıtımına önemli katkıda bulunacak.” dedi.

Türk sporunun önde gelen destekçisi Vestel, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Organize Sanayi Bölgesi iş birliğiyle Uluslararası Vestel Yarı Maratonu 15 Mayıs Pazar günü düzenleniyor.