• BIST 107.303
 • Altın 153,156
 • Dolar 3,7141
 • Euro 4,3624

  Ücretli otopark tartışmaları

  22.07.2009 17:44
  MHP Didim İlçe Başkanı Can Atas, Didim Belediyesi’nin şehrin bazı notalarını ücretli otopark haline getirmesini eleştirerek, “Bu uygulama tamamen Belediyenin kendine gelir kaynağı yaratmak arayışları içinde olduğunu gösteriyor” dedi.
  Ücretli otopark tartışmaları
  Ücretli otopark tartışmaları Ücretli otopark tartışmaları Ücretli otopark tartışmaları

  MHP İlçe Başkanı Can Atas, Didim Belediyesi"nce şehrin bazı noktalarının ihale edilerek ücretli otopark haline getirilmesini eleştirerek düzenlemenin tamamen halkın yararına olmadığını ifade etti. MHP İlçe Başkanı Can Atas “Son günlerde halkın gündemini dolduran "Ücretli Otopark" düzenlemeleri de şehrin plansızlığının en önemli göstergesidir ve Didim halkını şaşkına çevirmiş ve vatandaş için yeni bir sorun daha ortaya çıkartılmıştır. Bu uygulamadan ne kadar “vatandaş yararı” düşünüldüğünü anlayamadığımızı belirtmek isterim. Tamamen Belediyenin kendine gelir kaynağı yaratmak arayışları içinde olduğu anlaşılıyor. Ancak belediye meclisinde bu konu oybirliği ile kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir” dedi.
  İleride bu konuyu kamuoyu araştırmalarıyla değerlendireceklerini açıklayan Atas, “Ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Karaoğlu'nun bu konu ile ilgili beyanlarını yerel gazetelerden okuduk. Sayın Karaoğlu'ndan bu güne kadar inşaat ruhsatlarından ne kadar otopark parası toplandığını, bu paranın nerede tutulduğunu ve sözünü ettiği otoparkın nereye ve ne zaman yapılacağını açıklamasını da bekliyoruz” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim