Kanadalı bir kadın sadece üç günlüğüne kiraladığı arabayı geri vermek istediğinde karşısına çıkan fatura karşısında şok geçirdi. Araç kiralama şirketinin kendisine çıkardığı borç karşısında çaresiz kalan kadın olayı sosyal medyaya taşıyınca olanlar oldu…

Meral Akşener: "Asıl CHP bize borçlu" Meral Akşener: "Asıl CHP bize borçlu"
Kanadalı Giovanna Boniface, 3 günlük araç kiraladığı bir araç kiralama şirketinin kendisine 36 bin kilometre yol yaptığı için 8 bin dolarlık fatura kestiğini sosyal medya hesabından paylaşınca ortalık bir anda karıştı.

Boniface, Kanadalı haber kanalı NSN'ye Toronto havaalanından çıkarak kayınvalidesini ziyaret ettiği Ontario, Kitchener arasında araba kullandığını söyledi. İddiasına göre kadın toplamda 300 kilometre (186 mil) araba sürmüştü.

Giovanna Boniface, 13 Ağustos’ta bir araç kiralama şirketinden araç kiraladı ve yaklaşık 300 km yol yaptı.Daha sonra aracı 16 Ağustos’ta iade etti. Şirket tarafından kendisine 8 bin dolarlık fatura gönderilen kadın 36 bin 482 kilometre yol yaptığını gösteren faturayı 17 Ağustos’ta sosyal medyadan paylaştı.