Twitter çöktü mü? Neden açılmıyor? Twitter ne zaman düzelecek? Soruları 14 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 15.00 itibariyle milyonlarca kullanıcı tarafından araştırılıyor. Dünyada en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu Twitter açılmıyor. Hesaplarına giriş yapmak isteyen kullanıcılar boş bir sayfa ile karşılaşıyor….

Her detayı korkunç! Eski komşudan satırlı vahşet Her detayı korkunç! Eski komşudan satırlı vahşet
Ülke ve dünya gündemine dair olayların yer aldığı Twitter bugün açılmıyor. Anlık haber girişi yapılan ve gündemi belirleyecek kadar geniş bir kitleye sahip olan Twitter’da yaşanan erişim problemi devam ediyor. Hesaplarına erişim sağlamaya çalışan kullanıcılar hata uyarısı ile karşılaşırken, “Twitter çöktü mü? Neden açılmıyor?” ve “Twitter ne zaman düzelecek? 14 Temmuz 2022” araştırmaları yoğunluk kazandı…

Milyonlarca Twitter kullanıcısı 14 Temmuz 2022 saat 15.00 itibariyle hesaplarına giriş yapamıyor. Kullanıcılar sosyal medya hesabına giriş yapmak istediğinde ise “Bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene.” Uyarısı ile karşı karşıya kalıyor.

Erişim problemi ile ilgili olarak sosyal medya devi Twitter’dan henüz bir açıklama gelmedi.

Diğer yandan sosyal medya uygulamalarındaki kesintileri rapor eden downdetector isimli sitede de Twitter kaynaklı sorunların grafiğinde hızlı bir yükseliş olduğu görüldü.

Konuyla ilgili gelişmeler yaşandıkça haberimizde yer vereceğiz…