En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter çöktü. Binlerce kullanıcının bildirdiği üzere erişim sorunları yaşanıyor.

Sosyal paylaşım platformu Twitter ciddi bir erişim sorunu ile karşı karşıya. Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter yaşanan erişim sorunu ile gündeme oturdu. Dev sosyal Medya platformunda akış yenilememe ve tweet atamama sorunu yaşanıyor.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter bir süredir erişilemez durumda. Platforma girmeye çalışan kullanıcılar erişim problemi yaşadıklarını duyurdu. 15:00'da başlayan erişim probleminin nedeni bilinmezken, kullanıcılar, ana sayfadaki hareketleri görüntüleyemiyor.

Tweetdeck ve Twitter akışa erişmeye çalışan kullanıcılar 'Bir hata oluştu ama endişelenmene gerek yok, senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim' uyarısı ile karşılaşıyor. Platform ise henüz konuyla ilgili bir açıklama sunmadı. Bu tür kesintileri izleyen bir web sitesi olan Down Detector'a göre, çeşitli ülkelerde yaşanan ilk sorunlar öğle saatlerinde başladı.

Down Detector'da binden 'den fazla sorun raporu kaydedildi. Buna göre kullanıcılar hem uygulama hem de web sitesi aracılığıyla Twitter'a erişmekte zorlanıyor. Sorunların çoğu, Birleşik Krallık'taki Londra ve Birmingham'ın yanı sıra ABD'deki New York ve Los Angeles dahil olmak üzere büyük şehirlerde rapor edildi. Twitter'ın çökmesine neyin sebep olduğu bilinmiyor.

Siz Twitter platformuna erişim sorunu yaşıyor musunuz? Yaşıyorsanız bize yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.