Kızılay Başkanı Kerem Kınık: "Bütün kapasitemiz bölgeye sevk edildi" Kızılay Başkanı Kerem Kınık: "Bütün kapasitemiz bölgeye sevk edildi"

Türkiye'ye diş yaptırmak için gelen yabancıların sayısı gün geçtikte artıyor. Tedavi için gelenlerin çoğunun sonuçlardan memnun kalması da sağlık turizminin gelişmesine katkıda bulunuyor. Scott adlı TikTok kullanıcısı da ucuz ve kaliteli diş tedavisi için Türkiye'yi tercih etti.

Arkadaşlarıyla gece kulübüne giden Scott, dişlerinin bir özelliğini keşfedince kendini gülmekten alamadı. TikTok'ta video paylaşan Scott'ın dişleri o kadar beyazdı ki karanlıkta parıl parıl parlıyordu. Bunu fark eden Scott, kendini sürekli gülmekten alamadı.

Scott videosunu "Türkiye'ye gittiğini söylemeden bana Türkiye'ye gittiğimi göster" yazarak paylaştı. Video yorum yağmuruna tutuldu. 

ÜNLÜ İSİMLER TÜRKİYE'Yİ TERCİH EDİYOR

Dünyaca ünlü isimler kaliteli ve ucuz diş operasyonları için Türkiye'yi tercih etmeye devam ediyor. Reality şov yıldızı Katie Price, uzun yıllardır estetik operasyonlar ve diş tedavileri için Türkiye'ye gelen isimlerden.

Katie Price'ın yanı sıra Love Island yarışmacısı Jack Fincham, önceki ve sonraki halini Instagram hesabından paylaşarak Türkiye'yi övdü.

42 yaşındaki İngiliz reality şov yıldızı Kerry Katona, dişlerinde yaşadığı sorunu çözebilmek için Antalya'ya geldiğini ve ne kadar hayran kaldığını dile getirmişti.

DHA