Rusya-Ukrayna savaşının başlamasından sonra İsveç ve Finlandiya, NATO’ya üyelik başvurusu yaptı ancak Türkiye, kendisine zarar veren terör örgütlerini destekleyen bu ülkelerin üyeliğine itiraz etti. Sürekli olarak Türkiye'nin güvenlik endişelerinin giderileceğini söyleyen bu ülkelerden İsveç'in başkentinde ortaya çıkan görüntüler ve adeta terör örgütü propagandası yapılması ise tam bir skandal...

Bensu Soral'dan dolandırıcılara karşı uyarı! Bensu Soral'dan dolandırıcılara karşı uyarı!
Terör örgütü PKK/YPG'ye verdiği destek nedeniyle Türkiye'nin NATO'ya dahil olmasına karşı çıktığı İsveç'te terör propagandası yapıldı. Başkent Stockholm'de belediye binasına terör örgütünün sözde bayrağı ve elebaşı Öcalan'ın fotoğrafları yansıtıldı.

Önce köprüye terör örgütünün sözde bayrağını astılar, bu kez simge yapılarını terör propagandasına açtılar. NATO'ya katılmak için onay bekleyen İsveç'te terör yandaşları bir kez daha sahnede.

İsveç'in başkenti Stockholm'de terör örgütü PKK/YPG'nin sözde bayrağı ve elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları projeksiyon ile simge binalara yansıtıldı. Belediye binası ve kentin sembol yapılarından Avicii Arena'ya yansıtılan 14 Haziran'da gerçekleştirilen terör gösterisinde örgütün sloganları da yer aldı.