Gaziantep'te yasak aşk faciası yaşandı. Sosyal medyaya düşen haberlere göre göre bir kişi, eşinin kendisini aldattığını öğrendi ve şeytani bir intikam planı kurdu. Karısının yasak aşkını tuzağa düşürüp ona tecavüz etti, ardından da kadın kıyafetleri giydirip fotoğraflarını çekti. 

Sosyal medyadan tanışıp birlikte oldular
Sosyal medyada evli bir kadınla tanışan adam, daha sonra o kadınla bir kaç kez cinsel ilişkiye girdi. Bir süre sonra ayrılan ikili, 3 yıl sonra yeniden yazışmaya başladı. Yazışmalar sonunda, kadınla tekrar buluşmaya karar veren adam başına geleceklerden habersizdi. 

Eve girince aşkının kocası karşıladı
Kadınla buluşmak için Gaziantep'e giden adam, birlikte olacakları eve gidince konuştuğu kadının kocası ve 2 arkadaşı ile karşılaştı. İddialara göre burada kadının eşi, bölgeye gelen eşinin sevgilisine ecavüz etti. Daha sonra ona kadın iç çamaşırları giydiren bu kişiler, onun fotoğraflarını çekti.

MasterChef Ukrayna'da Bayraktar rüzgarı MasterChef Ukrayna'da Bayraktar rüzgarı

Telefon ve parasını alıp bıraktılar
Daha sonra onun parasını ve telefonlarını da alan bu kişiler, onu serbest bıraktı. Polise giden bu kişi, onlardan şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında bu kişiler yakalandı.