Eski manken Deniz Akkaya’nın 16 yaşındaki kızı A.Ö. tarafından balkona kilitlediği haberlerinin etkisi devam ediyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı harekete geçmiş, A.Ö.'yü koruma altına almıştı. Oyuncu ve model Tuba Ünsal, meslektaşının yaşadığı durum hakkında konuştu; Akkaya ile kızının yaşadıklarından çok etkilendiğini anlattı.

Oyuncu ve model Tuba Ünsal (42), önceki gün bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ünsal, elindeki ödem giderici suyunu soran gazetecilere; "Devamlı böyleyim, insan vücuduna iyi baktığında zihni de iyi oluyor. Gerçi en son lahmacun yerken çekmiştiniz" diye cevap verdi.

Ünlü isim, CZN Burak olarak bilinen şef Burak Özdemir'in Cannes Film Festivali'ne katılması ve sosyal medyadan aldığı tepkilerle ilgili konuştu.

"NE AYIP BİR ŞEY!"

MEB'den özel eğitim kurumlarına sınırlandırma MEB'den özel eğitim kurumlarına sınırlandırma

Ünsal, "Ne ayıp bir şey! Yani kimiz biz? Ona kebapçı, buna model, ona sanatçı diye tanımlar... Bir kebapçı olarak gitmişse oraya, onun sadece alkışlanması gerekiyor!" dedi ve ekledi:

Kendi yapamadıklarımız üzerinden bir hapislikle hayata yaklaşıyoruz. Ne münasebet ya, o çocuk genç yaşta o kadar başarılı oldu ki! Ve kimi kırdı, kimi üzmüş? Ben depremde CZN Burak'ın ne kadar çok çalıştığını biliyorum. Biraz geçmişe bakmak lazım. İsteyen de gider ayrıca, orası sadece oyuncuların gittiği yer değil; festivaller böyledir. Bir sürü sektörden insan orda vakit geçirir, workshoplara giderler, film izlerler. Gideni suçlamamak lazım.

"OLAN HER ŞEYE ŞÜKREDİYORUM"

Oyuncu, Aleyna Tilki’nin küçük yaşlarda şöhret olmaktan dolayı çocukluğunu yaşayamadığını söylediği açıklamasını; "Ben olan her şeye şükrediyorum. Gerçekten o yüzden de çok mutluyum. İnsan hayatta başına gelen kötü şeylere elindeki feneri tutarsa onlar büyür, güzel şeylere elindeki feneri tutarsa güzellikleri büyütür. O yüzden bence Aleyna da büyüdükçe bunu yaşayacaktır" sözleriyle değerlendirdi.

"DENİZ AKKAYA İLE KIZI BENİ ÇOK ETKİLEDİ"

Deniz Akkaya'nın devlet korumasına alınan kızı A.Ö. ile yaşadığı problemlerle ilgili bir soru üzerine Tuba Ünsal, şöyle yanıt verdi:

Ben de bir kız çocuğu büyütüyorum. Yalnız bir anne olmanın insanı bazen çok zor duruma soktuğu zamanlar oluyor. Çocuklar, ergenliklerini bizim çocukluğumuzda yaşadığımız gibi yaşamayabiliyorlar.

Her iki taraf içinde kalbimin içinden derinden beni çok etkiledi bu olay. Full sevgi gönderiyorum hem anneye hem çocuğa. Ama bunun dışında anne çocuk arasındakilerle ilgili hiç bir cümle kuramam, yani biz getiriyoruz onları dünyaya. İyisine kötüsüne, mutlusuna mutsuzluğuna, hepsine bin şükür. Hayatta yaptığım en güzel şey. Hayatımı değiştirmem, o kadar güzel ki o küçük varlıklar. Anne olmak çok özel bir şey.