• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  Tuba Büyüküstün Angelina Jolie'nin izinden gidiyor

  15.06.2014 16:15
  Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Angelina Jolie gibi Suriyeli mülteci kamplarını ziyaret edecek.
  Tuba Büyüküstün Angelina Jolie'nin izinden gidiyor
  Tuba Büyüküstün Angelina Jolie'nin izinden gidiyor Tuba Büyüküstün Angelina Jolie'nin izinden gidiyor Tuba Büyüküstün Angelina Jolie'nin izinden gidiyor

  UNI­CEF Tür­ki­ye İyi Ni­yet El­çi­si se­çi­len Tu­ba Bü­yü­küs­tün, ün­lü yıl­dız oyun­cu An­ge­li­na Jo­li­e'­nin izin­den gi­di­yor. Bü­yü­küs­tün de tıp­kı iki yıl ön­ce BM Özel Tem­sil­ci­si ola­rak Su­ri­ye­li sı­ğın­ma­cı­la­rın kal­dı­ğı kamp­la­rı zi­ya­ret eden Jo­li­e gi­bi mül­te­ci kamp­la­rı­na gi­de­cek. Ço­cuk hak­la­rı ko­nu­sun­da ak­tif rol al­ma­yı he­def­le­yen Bü­yü­küs­tün, "An­ne ola­rak ama ön­ce­lik­le in­san ola­rak bu gö­re­vin için­de ol­mak be­nim için gu­rur kay­na­ğı­" de­di.

  400 BİN SURİYELİ ÇOCUK VAR

  Tür­ki­ye­'de 18 ya­şın al­tın­da 400 bin Su­ri­ye­li ço­cu­ğun bu­lun­du­ğu­nu be­lir­ten ün­lü oyun­cu, "U­NI­CEF'in Su­ri­ye'yle il­gi­li ya­pa­ca­ğı ça­lış­ma­lar var. Bu ça­lış­ma­lar çer­çe­ve­sin­de kamp­la­rı da gez­me­yi plan­lı­yo­ru­z" di­ye ko­nuş­tu.

  "ÇOCUKLARI KORUMALIYIZ"

  Ortadoğu ve dünya ülkelerine bir mesaj vermek istediğini dile getiren Büyüküstün, "Bütün dünya zor günler geçiriyoruz. Bu zor günlerde yetişkinler olarak çocukların haklarını olabildiğince koruma altına almak durumundayız. Onlar da bir gün yetişkin olacak" dedi.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim