Teknik direktör Abdullah Avcı’nın nihai raporuna göre, Hüseyin Türkmen’in kulüpteki geleceği netleşecek. Fakat ilk bilgilere göre oyuncunun başka bir kulübe gönderilme ihtimali yüksek gözüküyor. Hüseyin’in ayrılması halinde Adana Demirspor forması giyen Samet Akaydın’ın transferinde somut adımlar atılacak.

TFF'den flaş karar! O yasak kaldırıldı TFF'den flaş karar! O yasak kaldırıldı


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Giresun maçında 32. dakikada oyundan alınınca, kenarda değişiklik için bekleyen Puchacz’ın elini bile sıkmadan direkt soyunma odasının yolunu tutan Hüseyin Türkmen’le ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yönetim, 24 yaşındaki stoper için karar aşamasında.

Teknik direktör Abdullah Avcı’nın nihai raporuna göre, Hüseyin Türkmen’in kulüpteki geleceği netleşecek. Fakat ilk bilgilere göre oyuncunun başka bir kulübe gönderilme ihtimali yüksek gözüküyor. Hüseyin’in ayrılması halinde Adana Demirspor forması giyen Samet Akaydın’ın transferinde somut adımlar atılacak. Alternatif yerli stoper olarak uzun süredir gündemde olan Trabzon doğumlu Samet için geçtiğimiz haftalarda Adana Demirspor’un kapısı çalınmıştı.