94. Oscar töreninde Chris Rock, Will Smith'in yanında oturan eşine, yeni saç hastalığı ile ilgili espri yapmıştı. Espriden sonra Will Smith yerinden kalkıp sahneye çıkmış ve Chris Rock'a bir tokat atmıştı. Will Smith'in bu hareketi tüm projelerden ve Hollywood dünyasından dışlanmasına neden olmuştu ve sonradan dilediği özür depek işe yaramamıştı. Olayın üstünden zaman geçtikçe etkisi azalsa da Will Smith'i görmezden gelmeye devam eden birileri hala var. O kişiler biri de dünyaca ünlü yıldız Tom Cruise. İşte detaylar...

Derleyen: Elif Bayram Arınmış/ posta.com.tr

Bir süredir ekranlardan uzak olan Will Smith 'Emancipation'filmi ile geri dönüyor. Hayatında her şey yavaş yavaş rayına oturuyor gibi görünse de Radar.online.com'un öğrendiğine göre Will Smith Tom Cruise'a ulaşamıyor.

'TOM'A YAKLAŞTI AMA...'

Tom Cruise'un yakın çevresinden biri durumu şöyle anlattı: "Will Tom'a birkaç kez yeniden yaklaştı. Onunla yeniden bağlantı kurmak ve yeni projeler üretmek istedi. Tom'la oynayacağı bir film Will'in geri dönüşünü kesinleştirirdi. Bu nedenle Londra'ya uçmayı bile teklif etti. Ancak Tom Cruise hiçbir şekilde cevap vermedi."

En son 'Top Gun: Maverick' filmiyle beyaz perdede yer alan Tom Cruise'un yakını konuşmasına şunları da ekledİ: "Tom Cruise, Will Smith'i anlamıyor değil anlıyor ancak bu Tom'un kendini tehlikeye atmasına ve Will tarafından aşağı çekilmesine izin verecek kadar aptal olduğu anlamına gelmiyor."

'TEK KAÇINMAK İSTEDİĞİ WİLL DEĞİL'

"Ama Tom'un tek kaçınmak istediği Will değil. O genel olarak Hollywood dünyasına karşı mesafeli."

"Birleşik Krallık'taki münzevi yaşam tarzını seviyor, Hollywood sahnesine geri çekilmek istemiyor. Özellikle de Will Smith aracılığıyla, o hala kriptonit."

Şunu da ekleyelim: Will Smith, Oscar tokadını defalarca gündeme getirmeye devam ederken, Chris Rock, saldırıyı yalnızca stand-up malzemesinde cephane olarak kullanarak, dikkatini vermekten kaçınmayı seçti.