Ağrı Belediye Başkanı, AK Parti’li Metin Karadoğan oldu Ağrı Belediye Başkanı, AK Parti’li Metin Karadoğan oldu
Kahramanmaraş'ta gerçekleşen ve 10 ili etkisi altına alan deprem sonrası TFF'nin yaptığı 'ertelenen maçlar' açıklaması tüm kamuoyunu şaşırttı. Süper Lig'in 24.haftasında oynanması beklenen Gaziantep FK - Galatasaray karşılaşmasının nerede nasıl oynanacağı merak konusu olurken, futbolseverlerin Kalyon Stadı'na gitme konusu ise belirsizliğini koruyor.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplam 10 ili etkisi altına alan deprem konusunda henüz uzmanlar bile yorum getiremezken, Türkiye Futbol Federasyonu’nun bununla ilgili olarak açıklamada bulunması kafaları karıştırdı.

Futbolseverlerin kafasındaki en büyük soru işareti; 24. haftada oynanacak Gaziantep-Galatasaray ve Adana Demirspor-Atakaş Hatay karşılaşmaları...

Olağanüstü Hal kapsamında bulunan ve depremin etkilerinden önemli oranda etkilenen iki kentin takımlarının, 17-20 Şubat tarihleri arasında oynanacağı açıklanan ligde nasıl ev sahipliği yapacağı merak konusu oldu. Lider durumda bulunan Cim-Bom’un, Gaziantep deplasmanına nasıl gideceği, burada nasıl bir karşılaşma oynayacağı, arka arkaya yaşanan olası artçıların futbolcuları nasıl etkileyeceği merak konusu oldu. TFF’nin maçın olası Gaziantep dışında oynatma isteği ise ev sahibi için adeta bir ceza olacağı şeklinde yorumlandı.

Yine aynı hafta içindeki diğer karşılaşma ise Adana Demirspor ile Atakaş Hatay arasında oynanacak. Depremde büyük travma yaşayan Hatay’ın bazı futbolcularının göçükten çıkması, teknik adamların başına gelenler ve depremin Adana’da da hissedilmesi, karşılaşmayı büyük sıkıntıya sokuyor.