Şarkıcı Teoman önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Takıntılı hayranı nedeniyle mahkemeye başvuran Teoman “Aslında kızmıyorum ama yine de korktuğum için mahkemeye veriyorum. Akıl hastası bu insanlar” ifadelerini kullandı.

Cihangir’de muhabirlerin sorularını yanıtlayan Teoman kendisini taciz eden kadın hayranlarıyla ilgili de ilk kez açıklamada bulundu. Mahkemeye başvurduğu tacizci kadın hayranı için “Bir takım deliler bunlar” diyen Teoman, takip edildiğini hatta şoförünün saldırıya uğradığını anlattı.

"BİRTAKIM DELİLER BUNLAR"

Kendisini takip eden takıntılı hayranıyla birkaç kez yüz yüze geldiklerini ve sokağa çıktığında tedirgin olduğunu ifade eden ünlü isim şöyle konuştu:

Öyle bir şey vardı daha evvelden şoförüm de darbeler aldı. Böyle arada oluyor. Kızmıyorum onlara ama takıntılı hayran demesek daha doğru olur. Birtakım deliler bunlar. Ünlüleri takıyorlar kafalarında. Yani üzülüyorum da öyle mahkemelere vermeye.

"KORKUYORUZ"

"Birkaç kez denk geldik karşılaştık ama insanın da ödü patlıyor" diyen Teoman; "Tedirgin oluyorum tabii ki ama onlar isteyerek yapmıyorlar. Akıl hastası bunlar, kızmıyoruz ama yine de korkuyoruz diye mahkemeye veriyoruz. Başka ünlü isimlerin de başına geliyor böyle olaylar. Kendilerine göre hayal dünyalarında bir şeyler kuruyorlar ünlü isimlere dair" dedi.

"SAHNE BENİ SPORA YÖNLENDİRDİ"

Konserlerine ara verdiğini, çıkacağı 10 günlük tatilde spor yapacağını söyleyen Teoman, sahnelerin kendisini spora başlattığını anlatıp “Kendimi spora vereceğim bu 10 günde. Çünkü yüksek kondisyon istiyor benim sahnem. Ben de her boşluğu sporla dolduruyorum. Yıllardır yaparım spor ama birkaç senedir ağırlık verdim. İnsan yapınca seviyormuş. Fitness çalışıyorum, sahnede rahat olayım diye. Sahnenin avantajı var insanı spora yönlendiriyor. Görüntüye yönelik değil, kondisyona yönelik benimki” diye konuştu.

CİHANGİR’E MUHTAR OLMAK ÇOK İYİ FİKİR

Daha önce tatile çıkmayı ve yurtdışına gitmeyi sevmediğini, onun yerine Cihangir’de vakit geçirmeyi tercih ettiğini söyleyen Teoman, konuyla ilgili sorulara esprili bir yanıt verdi: “Hiçbir yere gitmem. Sevmiyorum tatili, buradayım hep. Kafelerde yaşıyorum. Bende yok öyle şeyler. Köy gibi takılıyorum burada, Cihangir Köyü’nde.” Muhabirlerin “Cihangir’e muhtar olmayı düşündünüz mü hiç?” sorusu da şarkıcıyı güldürdü: “Çok iyi fikirmiş. İleride yaparım belki muhtarlık.”