• BIST 109.666
 • Altın 156,594
 • Dolar 3,8910
 • Euro 4,5831

  Tema'dan herkese çağrı

  28.10.2008 13:05
  TEMA Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir; Cumhuriyet 85. yılında tüm kamuoyunu ağaçlandırma çalışmalarına katılmaya davet etti.
  Temadan herkese çağrı
  Tema'dan herkese çağrı Tema'dan herkese çağrı Tema'dan herkese çağrı

  TEMA Aydın İl Temsilcisi Mehmet Özdemir; Cumhuriyet 85. yılında tüm kamuoyunu ağaçlandırma çalışmalarına katılmaya davet etti. Terörün taşeronlarına ve destekçilerine karşı Türk milletinin çelikleşeceği, tek yumruk olacağı bir zaman diliminde yaşandığına işaret eden Özdemir, “Sağ duyu sahibi Yüce Milletimin geride bıraktığı 700 yıllık şanlı tarihinde yaşadığı ibret dolu tecrübeleri ile, ne şart altında olursa olsun, her türlü zorluğun üstesinden gelecektir” dedi.
  Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan TEMA İl temsilcisi Özdemir, “85. yılını kutladığımız Cumhuriyet; Milli iradenin, hak ve adaletin, her alanda egemen olduğu, çağdaş ölçülerde, siyasal, kültürel, ekonomik özgürlüğün yaşandığı, halkın bir birine baskı yapmadan kendi kendini yönettiği, bireylerin çağdaş uygarlık düzeyinde inanılır bir kişilik kazandığı, düşüncesine, sanatına, yaptıklarına onurlu bir yer bulabildiği, ekonomik, siyasal, kültürel bağımsızlığını kazanmış, hiçbir millet karşısında boynu bükük olmadığı Türkiye ve Türk ulusunun ilim ve fennin aydınlattığı Atatürk yolunda, en ileri ve en medeni seviyeye gelmesidir” diye konuştu.
  Türkiye Cumhuriyetinin 85"inci yaşına girdiği bir dönemde yaşanan doğal afetler ve kuraklığa karşı tüm kamuoyunu top yekun ağaçlandırma çalışmalarına katılmaya davet eden Özdemir, şunları söyledi: “Kendi ihtiyaçlarını kendi üreten, gelecek neslini, torunlarının geleceğini gözeten, bu günü olduğu kadar sürdürülebilir bir hayat için gelecek yüz yılları da planlayıp düşünen Yüce milletimizin en büyük bayramı kutlu olsun”

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim