• BIST 109.330
 • Altın 155,771
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Tekzen'den 2 yeni mağaza!

  15.06.2009 11:07
  Tekzen, Silivri ve Isparta'da mağaza açıyor ve sosyal sorumluluk projelerine de tam gaz devam ediyor
  Tekzenden 2 yeni mağaza!
  Tekzen'den 2 yeni mağaza! Tekzen'den 2 yeni mağaza! Tekzen'den 2 yeni mağaza!

  AYDINPOST HABER SERVİSİ - Yüzde yüz yerli sermaye ile yolunda devam eden Tekzen, 19 Haziran"da Türkiye çapında 29"uncu, İstanbul"da 6"ncı mağazasını, Silivri Maxi City AVM"de açıyor. 26 Haziran"da ise Isparta İYAŞ AVM"de 30"uncu mağazasıyla müşterilerine ulaşacak.
  Kriz ortamında birçok insana iş imkanı da sağlayan Tekzen, sanata, doğaya verdiği önemi gerçekleştirdiği projelerle de ortaya koyuyor. Bu yaz açmayı planlanan mağaza illeri arasında; Tekirdağ, Kuşadası ve Gaziantep de yer alıyor.
  Tekzen, sosyal sorumluluk projelerini de gerçekleştirmeyi es geçmiyor. Isparta"ya gelmeden önce yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri kapsamında; bu defa geleceğin büyükleri çocuklarımıza eğitimlerinde bir nebze de olsa katkıda bulunuyor. Tekzen, Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü"nden aldığı bilgilerin doğrultusunda, Isparta Belmaşevleri Arkası"nda eğitim veren Zehra Ulusoy İlköğretim Okulu"na çalışma ve okuma masalarıyla bir bilgisayar odası tahsis ediyor.
  Son olarak Tekzen, yine sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Babalar Günü"ne özel, Zeytinburnu"nda engelli ve down sendromlu çocuklara eğitim veren (1997"de, emekli öğretmen İsmail Tek"in yönetiminde kurulan) Tek Çözüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi"nden, daha önce hiç sinemaya gitmemiş, 50 çocuğu yine babalarıyla birlikte Zeytinburnu Olivium Cinecity"de film izleyecek olması. Bu etkinliğin amacı ülkemiz şartlarında yaşam alanları kısıtlı olan çocuklara eğlenceli bir gün yaşatarak, onları unutmadığımızı belirtmek ve en önemlisi yüzlerinde bir tebessüm oluşturabilmek.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim