banner116
banner92

Yurtta yağış, Didim'de güneş

Başta Marmara olmak üzere İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde yağışlar etkisini sürdürürken; Didim’de ise yerli ve yabancı turistler güneş ve denizin keyfini çıkarıyor.

Yurtta yağış, Didim'de güneş
banner94
banner26

Yurdumuz üzerinde birkaç gündür etkili olan ve hafta sonunda kadar etkisi sürmesi beklenen yağışlı havalar İstanbul gibi büyük şehirlerde hayatı felç etmeyi sürdürürken, Ege Bölgesi"nin incisi Didim"de ise yerli ve yabancı tatilciler Haziran ayında deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Deniz suyu sıcaklığının 20, hava sıcaklıkların 30 derece dolayında seyrettiği Didim"de tatilciler dünyaca ünlü Altınkum Sahili"nde güneşin tadını çıkarırken, kimi tatilciler ise masmavi suların keyfini çıkardı.
Almanya"da Didim"e tatile gelen bir çift ise ülke genelindeki yağmurlu havaya rağmen Didim"de havaların çok güzel olduğunu güneşi ve denizin keyfini çıkardıklarını kaydettiler.
Devlet Meteoroloji Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre ise Kıyı Ege, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde parçalı bulutlu diğer yerlerde ise sağanak ve gök gürültülü havanın hakim olacağı, sıcaklıkların ise mevsim normallerinin biraz altında seyredeceği bildirildi. iha

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2010, 14:23
banner118