banner339
banner313

Xiaomi Mi Mix 4 özellikleri ortaya çıktı! Mi 11 Ultra'dan bile pahalı olacak

Xiaomi bu yıl 3. çeyrekte yeni nesil MIX amiral gemisini resmi olarak piyasaya sürecek. MIX serisinin üç yıl sonra geri biraz pahalıya mal olacak.

Xiaomi Mi Mix 4 özellikleri ortaya çıktı! Mi 11 Ultra'dan bile pahalı olacak
banner401
banner399


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Xiaomi'nin bu yılın üçüncü çeyrekte resmiyet kazanması beklenen Mi MIX serisi amiral gemisi akıllı telefonunun yeni nesli üzerinde çalıştığı söyleniyor. Üç yıl sonra piyasaya sürülen MIX serisinin yeni telefonu Mi MIX 4'ün kullanıcılara üst düzey bir tam ekran deneyimi sunacağı söyleniyor.

Şimdi, Çin'den gelen yeni bir rapor, Xiaomi Mi MIX 4'ün ekran altı kamera sensörüne sahip olacak tek bir versiyonda satışa sunulacağını iddia ediyor. Rapora göre, daha önce söylendiği gibi telefonun geleneksel bir versiyonu olmayacak. Bunun dışında, rapor ayrıca Mi MIX 4'ün fiyatının Xiaomi'nin Mi 11 Ultra amiral gemisi akıllı telefonundan bile daha pahalı olacağını da ekliyor. Xiaomi Mi 11 Ultra en üst düzeyde olması nedeniyle "Android'in Işığı" olarak lanse ediliyordu.Xiaomi Mi MIX 4 muhtemelen 2K ekran çözünürlüğü desteğini almayacak, ancak rapor, Full-HD+ ekran çözünürlüğüne kıyasla daha iyi görüntü sonuçları sunacak özel olarak özelleştirilmiş yüksek ekran çözünürlüğü ile gelebileceğini ekliyor.

Cihazın ayrıca, ekran altı kamera sensörü ile gerçek bir tam ekran tasarımı sunmayı amaçladığı belirtiliyor. Bunun için Xiaomi Mi MIX, dört çerçeveli tamamen eşit genişlikte bir tasarıma sahip olabilir. Çinli akıllı telefon üreticisi, kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Telefonun Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti ile gelmesi bekleniyor ve şimdiye kadarki en yüksek puanlı hızlı şarj teknolojisi olan 120W kablolu hızlı şarjı destekleyen 4.500 mAh pil ile gelecek.
banner218