banner4

Vergi dairesinden ziyaret

Didim Vergi Dairesi Müdürü Aziz Sarı, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nu ziyaret etti.

Vergi dairesinden ziyaret
banner26

Didim Vergi Dairesi Müdürü Aziz Sarı ve beraberindeki heyet Vergi haftası dolayısıyla Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Vergi Dairesi heyetini Oda Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Oda Başkan Yardımcısı Aydın Bener Yönetim kurulu üyesi Metin Destici ağırladı.
Ziyarette konuşan Oda Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Vergi Haftası’nın vergi konusunda halkın bilinçlenmesi amacıyla yapıldığını belirterek, “Ülkemizde vergisini veren esnaflarda bu anlamda önemli yer tutmaktadır. Esnafımız bu konuda duyarlı olmaya çalışmaktadır; biz de bu anlamda kendilerine uyarıyoruz. Ödenen düzenli vergiler sayesinde ülkemiz ve ilçemiz gelişecektir” dedi.
Didim Vergi Dairesi Müdürü Aziz Sarı ise, Vergi Haftası dolayısıyla yapılan etkinliklerle ilgili Başkan Pektaşoğlu’na bilgiler verdi. Ziyarette Esnafın sorunları konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2012, 13:24