banner339
banner274

Üyelere kredi imkanı

DenizBank ile Türkiye Ziraat Odaları Birliği Germencik Şubesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Germencik Ziraat Odası üyesi çiftçiler bir dizi kredi imkanından faydalanma fırsatı buldu.

Üyelere kredi imkanı
banner401
banner427

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Germencik Şubesi ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, Germencik Ziraat Odası üyelerine üretici kart ve bir dizi krediden yararlanma imkanı sundu. Çiftçilere finansal destek sağlamak için hazırlanan protokolü karşılıklı olarak Germencik Ziraat Odası Başkanı Ali Arslan ve DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan ile DenizBank Germencik Şube Müdürü İsmail Sedat Özdemircik imzaladı.
İmza töreninde konuşan Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, “DenizBank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin zor günlerinde de yanındayız. İmzaladığımız bu protokol ile Germencik Ziraat Odası üyesi çiftçileri de DenizBank"ın üreticiye sunduğu tüm yeni ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler. DenizBank Üretici Kart ile uygun kredi koşullarında ödemelerini yılda bir kez hasat zamanına göre belirleyebilecek; mazot, gübre, tarım ilacı gibi tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilecekler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 11:10
banner218